Alte știri din fotbal
De pe loc de play-off, revelația din Liga 2 vrea promovarea în an de centenar: „Montăm și nocturna” + Ce jucători propune pentru Superliga
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor pe stadioanele din Superligă » GSP are datele oficiale
3
Cine ia titlul în Superliga? Două excepții „strică” regula ultimelor 10 sezoane
1
CFR Cluj are oferta pe masă: două milioane de euro pentru un titular
5
Știri din fotbal internațional
Vedetele din Premier League au găsit soluția împotriva jafurilor: câini de 35.000 de euro
0
Le-a dat emoții fanilor! Fotografia cu Carvajal care i-a speriat pe madrileni
0
Cristiano și Georgina și-au cumpărat insule de 8 milioane de euro! Unde sunt poziționate: „Am simțit conexiunea de la prima vizită”
3
Super ofertă pentru Thibaut Courtois » Salariul colosal pe 3 ani cu care este ademenit portarul lui Real Madrid!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Ce afacere are Lena Enache. “Cea mai frumoasă femeie din România” gătește: ...
Libertatea
Da, am auzit ca se va auto-selectiona si portar la nationala.
Nici chiar asa, au circa 7-8 %, pot spera la vreo 10 odată cu erodarea PNL în întreaga țară. Chiar și asa nu au autoritate în Cluj, dar sa mai facă ceva pe plan național. Justificări se pot spune de unii, de alții. Uite, Gigi e convins că ia titlul și nu se mai ascunde după deget. Chiar spune ca va avea diferența între Fcsb și CFR. Se pare ca mai nou Gigi a devenit bărbat.
Dane nu te mai obosi sa ii adormi pe cei de la Universitatea ca oricum aveți mari șanse sa-i învingeți!
Poate îți spune cineva ca Dancu dirijează tot in FRF și atunci te deștepți!
Iarta-ma, da tu esti cam prostut daca vorbesti de psd Cluj. In Cluj psd nu prea exista decat in scripte. Dancu, Rus si altii se voteaza intre ei. Ce influenta poate avea o filiala de 2-3%, asta e greu de inchipuit. Ca e Dancu ministru, asta da. Toata lumea se intreabva cum a ajuns acolo.
De PSD Cluj, ce zici? Nasul la Cluj, finul la Bucuresti. Sa ne amintim de perioada Arpad P, ce sprijin politic au avut cei de la CFR...
Ma Dane, daca nu le scoti meteahna asta din cap, ca joaca pana marcheaza si apoi se retrag, nu o sa prea mai castigi meciuri. Asa au facut si cu fecesebe 1 si cu fecesebe 2 (aka botseni). Un meci dureaza 90 de minute + prelungiri, nu pana la primul gol. Si apropos... ai vazut cate pase aiurea da Bordeianu? Adica incearca sa numeri pasele bune. S-ar putea sa-ti dea 0.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Golurile cu mana se pun? In terenul CFR-ului faceti un semicerc in locul careului de 16m ca sa se simta Kolic familiarizat cu terenul si sportul practicat.
Poți acuza CFR de ajutorul arbitrilor și de imixtiunile politicului în fotbal DOAR DACĂ NU EȘTI FECESEBIST! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.