Alte știri din fotbal
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
0
Costel Gâlcă a anunțat un TRANSFER aproape rezolvat, apoi a revenit la vechea lui cerere: „E important să mai vină jucători”
0
Dobre știe de ce are nevoie Rapid, după chinul cu Metaloglobus: „Trebuie să fim mult mai buni”
0
Mihai Teja, apel DISPERAT și declarații care șochează: „Nu l-am băgat că nu-l știu, nu-l cunosc”
2
Știri din fotbal internațional
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Napoli câștigă cu emoții și păstrează șanse la „scudetto” » Cum arată clasamentul din Serie A
0
Nigeria a câștigat bronzul la Cupa Africii după lovituri de departajare! » Salah și Marmoush au ratat de la punctul cu var
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
Noroc cu inteligentii ca tine ca ne lumineaza ce-a vrut sa spuna ''*** '' care e ''bos'' la Rapid !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa fie, oare, vreun buboi sub crucea aia rosie de pe capul ciobanului???
“Talentatul domn Șucu” uită să spună că noi toți am plătit stadionul pe care îl stăpânește el și că nu a băgat nici un leu până n-a avut stadion. Așa că a se slabi …
Şucuţu, ai dreptate, axiomaticule, când te referi la “o problemă medicală”. Este “diagnosticul” correct. Sunt sigur că este backed-up de recorduri înscrise (pe hârtie, sau şi digital). Numai că hiba, într-o democrație, se numeşte “privilegiul doctor-client” (echivalent cu “privilegiul avocat-client”). Doar în tribunale se “prăbușesc” asemenea privilegii. Dar, care ar fi beneficiul public? Că îl face în plus “mincinos PATOLOGIC” pe acel “***”? Păi, cum altfel ai putea să-i spui unuia care, în vorbe, s-a RETRAS din fotbal de vreo duzină de ori până acum?! Ultima oară “s-a retras din fotbal” după faimosul “Caz Feşnic Rapid – FCSB”. Apoi, s-a m-ai retras după retragere după infamatul caz de pariu contra propriei echipe în UEFA Conference League în meciul retur contra acelei echipe Daneze. (Numele nu sunt importante aici, când vorbim de submediocritate. Ceva e “putred şi în Danemarca”, fiindcă nici ei nu au bani destui să se ridice mult peste mediocritate.) Şi mai multe la GSP: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dan-sucu-rapid-dezacord-fcsb-712683-comentarii-pagina5.html#comment8595193 “Şucu, prin numele său, / L-a şocat pe Mnezău / Cel Ce I-a donat Rapidu’ / Să câştige bani cu blidu’.”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Smecherasul Gigi nu are cum sa il traga de maneca pe domnul Sucu. Nu are cum sa fie la acelasi nivel. Becali este un miliardar ajuns pe culmile gloriei prin tot felul de combinatii si invarteli, un vanzator de blugi si de terenuri ale statului , insusite prin tot flelul de smechereli. Domnul Sucu face parte din alta liga, un om cu moralitate si bun simt, care si-a construit afacerea prin munca si cu cap, nu prin tertipuri de baiat de cartier. Becali, la fel ca mai toti imbogatitii din escrocherii, afaceri cu statul sau alte mizericordii, a devenit un mare iubitor de icoane si face tot felul de gesturi de marinimie pentru a i se ierta mizeriile facute pe plan financiar, de fapt el este un impostor, un golanas venit dintre oi intr-o lume de vis, care frapeaza prin aroganta, prost gust, proasta crestere si infantilism.
Nenea Sucu minte! Becali a anuntat si public, a vorbit si cu fiecare patron inainte, nu s-a trezit asa brusc fara sa stie nimeni. Sucu o da procedural cu ordinea de zi, bla bla-uri si vrajeli tipic corporatiste, se preface ca nu stia de intentia lu' gigi dar Gigi tuna peste tot cu cel putin o saptamana inainte! Sucule, nu mai mintii!!!
Substantivele proprii se scriu cu initiala majuscula, daca tot il respecti.
Ciobanul îmbătrînește urât și devine incoerent in logică și exprimare! Când nu mai are argumente pentru inepțiile lui, începe să jignească și să zbiere! Asemenea lui se comportă și servantul său poreclit "mimișor"! Împreună cu mustață formează un trio infracțional care scârbește la maxim suporterii români de fotbal! Așa zișii suporteri fîcîsî.biști, nu trebuiesc băgați în seamă.....ei nu răspund penal și sunt un pic ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Diferenta mare intre cei doi !! Sucu are prestanta, cultura si inteligenta si nu poate sa coboare la nivelul pipereanului !!
Care om de afaceri? Parerea mea e ca a primit pe inventar Mobexpert ca multi dintre cei cu *** dupa 1989.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.