Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Nu va mai cacati pe voi; daca nu era Dani eram pe apa sambetei acum! Avem cel mai bun portar din tot campionatul.
voi sa il pupati in cur pe corsicanu ca va tot luati de coman...pai ce dracu nu vedeti k omu nu are nici o vina...marcos antonio a adormit la faza asta nu el..sunteti atat de inapti..acolo nu trebuia sa scape si mai ales cu mingea aia inalta..ca si portar daca stai pe linia portii esti degeaba..dar ce sa va cer voua
Cand prmesti gol in ultimul minut inseamna ca esti prost! Asta in primul rand. In al doilea rand, inseamna ca presiunea este atat de mare incat uiti de tot si de toate si gafezi mai ceva ca Tatarusanu, "marele" portar dribleur de la nationala.
aici coman a gresit iesind din poarta...pun pariu ca daca statea la 6 metri nu primea gol.. coman v-a salvat cu steaua..daca nu era el ati fi luat bataie cu 2-0
Pai atunci ce ca zicem de Dinamo? Meci de meci iau gol in prelungiri...In ultimele 5-6 meciuri s-a intamplat asta... Cu CFR min. 90, U min. 90, Chiajna min.91 , Petrolul min. 93, Ceahlaul (2 goluri in prelungiri min. 91, min.93), cu Brasov in min. 80... Oricum nu mai are rost sa vorbim despre asta. Asa trebuia sa fie...
Poate chiar faci din nou cartile pentru Steaua. Capul tau sta numai la bani.RUSINE.
Este golul tau mai nesimtitule ca multe altele cand mingea vine de la centru , o bolta la care si un melc avea timp sa iasa din poarta dar tu ai dormit din nou pe linia portii.Partar de rahat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.