Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Pai Coman ia toate golurile asa, el iese mereu neinspirat, el niciodata nu e pe minge, si culmea el e tot timpul cu declaratii la teve. De fapt el e zero si ca portar, si ca om si ca ce vreti voi, asta e adevarul ... abia astept sa plece de la echipa Rapid, pur si simplu sincer va spun: mi-e sila de un jucator total neprofesionist ca acest om. Foarte multa gargara si il vad cum comenteaza bla bla bla si el e un zero.
asa este ai dreptate ... daca nu iesea Coman neinspirat ,sansele atacantului erau mici sa inscrie fiind talonat de fundasi (mai putin Marcos).Singura modalitate de a da gol era lob peste portar din lovitura cu capul , unde Coman a pus ,,umarul'' la realizare ...
mi se pare(doar) mie sau...razvanel nu prea mai e acel antrenor de acum cativa ani? :-?
Cînd primeşti gol în prelungiri cu U Cluj, cu Chiajna şi cu Tg. Mureş, înseamnă că TREBUIE SA VORBESTI SERIOS CU MARCOS ANTONIO
Din pacate Razvan nu intelege ca nu trebuie sa ordone retragerea in ultimele minute daca are avantaj doar de un gol. D-aia s-au pierdut multe puncte, cu U Cluj, aseara... In momentul cand l-a bagat pe Marcos Antonio, m-am si gandit ca asta poate sa greseasca si, in general, sa slabeasca axul central al apararii, caci datele problemei se schimbasera (Tg.Muresul era invitat sa vina peste noi, iar fundasii centrali erau in situatie sa-si reimparta sarcinile). Asa a si fost, din pacate.
Comane , a fost cea mai neinspirata iesire a ta la un blocaj , ai gresit ca un junior . Pana sa preia mingea atacantul il "strangea" adormitul de Marcos si exista o sansa sa nu dea bine la poarta . Tu nu ai facut altceva decat sa salti fustita pentru penetrare . Nu esti pacatos , ai momente cand gresesti .
da de unde! rapid confirma zicala aia cu...minoritarul in ziua de paste! :D
Cam asa sint majoritatea portarișor , mai sariti de pe fix !!!
referitor la iesirea tarzie a lui coman... a vazut cineva in campionatul nostru un portar care sa iasa pe centrari...??? toti stau lipiti de linia portii si cand e prea tarziu se gandesc ca poate ar trebui sa faca totusi ceva... e adevarat ca Marcos nu trebuia sa lasa mingea sa cada in zona aia dar nici Coman nu trebuia sa astepte atat apoi sa se gandeasca daca sa sara sau sa stea cu picioarele pe pamant??? grele decizii... si uite asa 1-1 poate la anu... asa zicem in fiecare an. FZR
ai tupeul sa-ti deschizi gura comane ??? nu ti-e ba baiatule putin rusine ?? desi m. antonio s-a pozitionat ca un kkt la gol, tu ce mm ai cautat sa iesi din poarta la acea minge care a fost inaltata fara cap ??? ce credeai ca e la balon vreun super varf care sa reuseasca sa controleze mingea perfect si apoi sa te execute ca la carte ??? se incurca papagalul ala in minge daca stateai normal in poarta !! ai macar decenta sa taci !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.