Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Da ai dreptate brasil primarul vb despre echipa dar nu uita că clubul FC Argeș nu sânt Sărăntoci cum ai zis tu este un club care a dat jucători valoroși ... Atât am avut să spun ...
Mai domnu Primar!Daca este adevarat ca te „implici”la F.C.Argeș-de altfel e normal, pentru ca o finanțezi-ești la fel de...vinovat- ca ați ajuns in situația asta-dându-l la schimb-Sibiului-pe portarul vostru-Lazar- in schimbul lui Cabuz-care v-„„mâncat”meciul la Ploiești!Și Dani Coman la fel!Pai Cabuz nu a prins nici o minge tot meciul-numai așa zise respingeri in fața, la jucatorii adverși,numai plonjoane ...pe lânga minge-inducând o zapaceala de nedescris in careul vostru!Pai așa... pierdeați și cu o echipa județeana!
La Ploiești, NU a fost fault, a acordat lovitură liberă, s-a executat lovitură, a fluierat înainte ca Sierra să dea cu capul, s-a oprit jocul. GATA! Golul NU există! Luați șase puncte din ultimele trei meciuri și FCSB nu vă depășește în clasament. Dacă arbitrul vroia să nu câștigați cu Petrolul nu vă dădea lovitură liberă nici dacă îl rupea piciorul. Petrolul a câștigat meritat.
Unde în fotbalul profesionist primarul vorbește despre o echipă. Sărăntocii aia nici teren nu au. Ce are de comentat ? Se baga în seamă doar pentru voturi. Lumea merge la fotbal la Mioveni în medie 2000 de spectatori. Fotbal profesionist.
Domn primar !! Vezi ca Chivulete si ai lui te-au mai facut odata !! Ieri Sibiu la ultima faza !! Penalty clar pentru Sibiu ... vor sa te scoata din primele 6 , si o vor face !! Sper ca Dinamo sa te ajute , sa-ti dea meciul si sa-i bata pe CFR
burleanu si iorgulescu inteleg cumva ce fotbal avem?? uefa stie ceva?? imixtiuni ale primarilor, presedinte de consiliu judetean patron de club, politicieni infiltrati peste tot la cluburi, arbitri membri de partid, finantari dubioase din bugetele publice, asta e fotbalul privat in romania!!! si noi fraierii injuram pe bolojan ca taie si iar taie, iar primarul face nocturna din impozitele colectate la buget nu care cumva sa nu vada spargatorul de seminte unde scuipa!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnealui are fizionomie de primar din Sicilia. Nu din Arges, Muntenia. Dar, de multe ori, aparentele inseala. De la ce partid este? Cu siguranta un partid care doreste binele cetatenilor.
Dani Coman merita o suspendare mare pentru ca este un DERBEDEU lipsit de educatie. A vazut ca Radu Petrescu si-a ANULAT GRESEALA si nu i-a furat echipa cu nimic, dar GOLANUL nu s-a lasat pana nu a facut scandal la TV
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.