Alte știri din fotbal
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
0
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
3
Știri din fotbal internațional
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
0
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Anunț de ultimă oră de la Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
1
Lifestyle
În timp ce Universitatea Craiova s-a reunit, Ștefan Baiaram a trăit unul din cele mai importante momente ale vieții sale
0
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are Adrian Veștea, noul premier desemnat de Nicușor Dan, cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
taci ca te-o pus la punct moldoveanu cu gramatica limbii romane si probabil ca mai esti si "super rasa" de la Bucuresti?! ;-)))))))))
superior
Macar galeria voastra formata din 100 de tarani nu a trait umilinta echipei Vaslui de a pierde 4 meciuri la rand cu Rapid. Rapid mereu superor.
Macar galeria noastra stie sa scrie corect gramatical ... nu ca a voastra :" Coman fi tare..." :))
noul idol in taranoaia :)
Care galerie??? :)))))))))))))
Deci, PESAN'IA! (cu S, ca la Barca - Barsa)
Se pronunță PeSan'ia (cu accent pe primul A)! Dacă e adevărat, eu sunt bucuros. Îl cunosc de pe când eram în Portugal, iar el juca la PASUȘ DÎ FERREIRA (așa se pronunță în portugheză): e copia fidelă a lui Coman! Are niște reflexe uluitoare! De statură e exact ca Dănuț Coman. Eu zic că ne-am scos! (și o să vedeți că am dreptate) Rămâne doar să se acomodeze. Dar brazilienii (că el e brazilian), în general, se acomodează mai rapid decât portughezii). Bună achiziția, Copoase!
Cine ar vorbi!?
Adevărul e că ești foarte credibil, dă-te tracului! Vezi de Costea ai tăi! Pe de altă parte, erau mai mulți rapidiști care nu vroiau ca Dănuț să plece decât cei care l-au alungat. Dar asta nu e treaba voastră!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.