Alte știri din fotbal
Primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua: „Drumul adevărat abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
1
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
2
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
...Moraes ..
*** ...Craiova a obținut cu Steaua penalty și eliminare eronata la Moara...Tu vorbesti de alt campionat...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care i munca ta, nesimtitule??? Dar munca noastra, ***, oieri-nesimtiti?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu am inteles nicio secunda stirea asta... Nu sunt imprumuturi intre toate cluburile? Nu sunt plati esalonate?? Nu pune nimeni problema asa in strainatate, nu am auzit niciodata asa ceva. Cum sa spui ca acum FCSB este finantatorul Astrei doar pt ca exista o datorie?? In 2004 Bayern Munchen a imprumutat fara dobanda cu 2 milioane de euro pe Borussia Dortmund pt ca nu mai puteau plati salariile. Au spus nemtii vreodata ca asta ii conditiona pe cei de la Dortmund sa faca blaturi?? E absurd.
Ai dreptate! De-asta se umple de puncte Stiinta, la Botosani! Ori, ba! Vezi palmaresul! Sau cu Sepsi? Parca totusi, nu! Vezi palmaresul! Cat despre jucatori imprumutati, FCSB-ul n-a facut acelasi lucru? Uita-te ce-a facut Stiinta cu echipele alea si CUGETA, daca ai cu ce. Mai bine cara-i VALIZA stapanului ca face hernie… si te-ai lins de titlu si anul asta! FORZA STIINTA!
si voi aveti jucator la astra care n-a jucat ai auzit de un oarecare belu?deci lalele lalele
pai si cine e de vina zambila ca botosaniul nu e in play-off ca sa mai luati 6 puncte?stiu va doare chestia asta si apoi ce voiai sa faca oltenii dupa ce arbitrul in meciul cu voi v-a dat 11m la un asa zis hent la 1 metru si ceva in afara careului la acka ?au gasit o metoda sa protesteze care-i problema?nu erau acei jucatori legitimati la csu?
CFR are jucător la Mediaș...
Craiova are jucători la Iași și a avut la Sepsy...Asta cum suna? Craiova a jucat cu rezervele trei un meci de campionat când era de câștigat un loc de clasament...Steaua are bani de luat și de la Iași și de la Botoșani...Asta nu mai deranjează?
Asta e normalitatea la noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.