Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
nu uitati sa tiati mielul de jiji de paste
Afara unguaii din tara ? Daca nu erau ungurii tuacum mancai MAMALIGA si umblai in OPINCI !!!!
@Alecu Doamne, timpit poti fi. Pe de-o parte voi, miticii, traiti pe spatele ardelenilor, sugeti tot ce puteti de aici si pe de alta parte spuneti ca sintem unguri. Pai hotariti-va, unde sa ne trimitem banii, taxele, in ungaria sau la voi? Iar din punct de vedere fotbalistic, sa nu uitati ca nu steaua a invins cfr, ci tudor. De fapt, singurul lucru care vorbeste in voi e ura animalica data de frica, frica ca in tara asta e o echipa peste voi.
Dani Coman e un portar extraordinar (ca Stelist spun asta) si nu ar trebui sa ajunga la CFR "Ungaria Extinsa" Colosvaros. Ah si inca o chestie: CFR Colosvaros nu a fost, NU este si NU va fi NICIODATA rivala vreunei echipe din campionat decat eventual a Utei, Gloria Btr, U Cluj sau Puli Temesvaros. AFARA! AFARA! Cu ungurii din tara.
nationala e imputita oricum de blatisti ... ia te uita cati lasi sunt in lotul national! toti cei primii afara de pe teren sunt ai stelei ... plus blatistii cutiei milei, tot de la steaua ... pomanagii milogi si alte alea ... tot de la steaua ... si daca mai adaugam si masa verde avem nationala completa.
Mai "armata ultra" poti spune macar o faza la care Dani Coman a mimat jocul!Hai las-o balta,ca la meciul ala sa jucat, poti observa asta si dupa faptul ca exista faulturi,faze dure in timpul jocului.La CFR-Rapid au fost destule,dar la Steaua cu 'stelutele' ai vazut doar balerine pe teren.
Complexati mai sunteti!E normal ca voi sa castigati punctele in afara terenului(ma refer aici doar la "arta de a castiga la masa verde" excluzand tertipurile meschine ale mai marelui vostru conducator)insa e o adevarata nenorocire cand o face si CFR-ul.E putin atipic,practicile desavarsite de voi eficiente si in curtea rivalei.Nu va agitati,nu vom putea uita niciodata in ce consta "magica steaua si comisia fermecata"-indiferent ce se intampla in teren,punctele se duc unde tre
ba oier prost,,,coman a fost cel mai bun jucator al rapidului in meciul cu cfr,,,asa ca,,,ciocu mic,,si vedetiva de oile voastre,,hai otelu
De acord cu 'armata ultra'. Trebuie luat in considerare cine "pune osul" si cine nu. Dani a jucat chiar bine, dar aici e 'cheia', jucatorii (adica aia 10 de camp) trebuiau sa joace prost, ca doar nu o da portarul gol cfr-ului. Aviz amatorilor pe viitor!
deci a avut dreptate adi ilie, a mimat si coman jocul, ca doar a avut interes cu cluju. sper sa aiba in veder piturca treaba astacand face selectia, sa nu imputa nationala cu toti blatistii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.