Alte știri din fotbal
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
1
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru superstarul rivalei » A primit și răspunsul
1
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Georgievsky chiar a avut vreo doua incursiuni curajoase, până in celalalt careu.... Romica Raureanu e cu pluta, nici n-a vazut meciul...
Ce vrea să spună cu "nu greşeşte, dar cam joacă la alibi"? Cu aşa expresii ilogice şi dorinţă de scandal te gândeşti serios dacă e cazul să mai deschizi gsp.ro.
CE STRESAT E ASTA CARE A SCRIS ARTICOLUL =)))...CICA GEORGIEVSKI E FRICOS =)))...LASA MA OMU SA JOACAE MACAR 2 MECIURI OFICIALE SI DUPAIA POTI SA VORBESTI.NU AI SUBIECTE MAI BUNE ?:O:)).ESTI PRAF ;)
La ce meci s-a uitat Raureanu ? Sau a avut ochelarii aburiti ? Georgievski a urcat in atac, a si centrat, mai mult in partea a doua cand s-a inteles mai bine cu Chipciu.
spre deosebire deProsport aici la voi macedoneanul este criticat,e clar ca la-ti luat la ochi ce nu vaplace la el?Aveti un obicei ciudat ,cand vi se pune pata pe cineva il faceti praf,nu este nici o problema sper sa faceti la fel si in meciurile nationalei la balariile lui Rat sau mai stiu eu ce pilos de acolo care nu are treaba cu fotbalul!
Joacă la alibi ??? : )))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.