Alte știri din fotbal
Anunțul momentului din Italia! Dorit de Craiova și Dinamo, Andrei Coubiș ar putea ajunge la rivala din Superligă: „A preluat conducerea”
0
Mihai Stere anunță revirimentul unei echipe de tradiție din România: „Pare pe un drum bun”
1
Surprize, surprize! Cu cine a petrecut Zeljko Kopic noaptea de Revelion
0
„Au venit 20.000 de oameni ca să dea cu pietre în hotel” » Adrian Bumbescu prevede haosul la cel mai important eveniment sportiv al anului 2026
1
Știri din fotbal internațional
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Mai multe persoane au murit după o explozie într-un bar dintr-o stațiune de ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Adevăratul motiv al războiului din Ucraina. Documentul de acum 33 de ani ...
Libertatea
Foarte bine. Si eu m-am saturat de meciuri intrerupte din cauza tortelor. Aia care inteleg ca suporter inseamna sa imparti pumni si sa dai foc, sa o faca in afara stadionului, ca sa nu afecteze echipa. Asta e valabil si pt aia de la Dinamo care fac acelasi lucru, speriind copiii care vin la meci, intrerupand meciul si creand risc de amenzi etc. E o atmosfera minunata pe Arc si fara aia cativa zurbagii.
"Dar existența unor torțe în tribune mi-e greu să o văd ca pe un lucru penal, care să ducă la pușcărie" zice Sucu. Nu trebuie sa-ti fie tie usor sa o vezi. E suficient ca prevede legea. Legea conteaza. Nu ce spui tu, Sucule! La penitenciar ! Acolo e plin de rapidisti.
...sa-l mănânce ***:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hopa, ati inceput sa va aduceti aminte de Ghencea si incidentul cu jucatorii de la dinamo. Am urlat luni de zile ca legea trebuie sa fie pentru toata lumea. Ne ati dat cu ignore. Va mai atrag atentia cu ceva. Jandarmeria actioneaza cu masuri diferite. Au infiltrati peste tot, stiu tot. Cu toate astea, in loc sa previna actioneaza voluntar discretionar. Va aduceti aminte de incidentul de pe National Arena de la Dinamo-Steaua ? Cum poti tu jandarmeria sa nu atragi atentia organizatorului ca 300-400 din cei mai rai de la Dinamo si au luat bilete fix langa Peluza Stelista? Acelasi scenariu pe Arcul de Triumf. De unde au plecat tortele in ambele cazuri ?
Dacă vreți un club civilizat trebuie să vă autodenunțați domnule Șucu, SĂ TERMINAȚI CU PRESIUNEA GROBIANĂ de pe stadionul propriu ! Nu sunt de acord cu disputarea meciurilor fără spectatori dar sunt de acord să plătească toți cei care au mijlocit și permis încălcarea, în mod repetitiv și deliberat, a legii ! Vreau pedeapsă maximă pentru toți cei care au permis așa ceva, indiferent de culoarea echipamentului echipei favorite, VREAU SĂ FIU ÎN SIGURANȚĂ CÂND VIN CU CEI MICI LA MECI !!!
Ce sa le ceri.....
Lumea le spune Gasca Zurli pentru ca dau bilete gratis sa aduca lumea la meci, dar omul e puscarias cu acte ;)
Șuncu”s-a băgat în troacă,să-l mănânce porcii” … șocat,stupefiat,surprins :))
Suspect.
Deci este cercetat ca martor :))) In cutia ta craniana face sens ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.