Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Foarte bine. Si eu m-am saturat de meciuri intrerupte din cauza tortelor. Aia care inteleg ca suporter inseamna sa imparti pumni si sa dai foc, sa o faca in afara stadionului, ca sa nu afecteze echipa. Asta e valabil si pt aia de la Dinamo care fac acelasi lucru, speriind copiii care vin la meci, intrerupand meciul si creand risc de amenzi etc. E o atmosfera minunata pe Arc si fara aia cativa zurbagii.
"Dar existența unor torțe în tribune mi-e greu să o văd ca pe un lucru penal, care să ducă la pușcărie" zice Sucu. Nu trebuie sa-ti fie tie usor sa o vezi. E suficient ca prevede legea. Legea conteaza. Nu ce spui tu, Sucule! La penitenciar ! Acolo e plin de rapidisti.
...sa-l mănânce ***:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hopa, ati inceput sa va aduceti aminte de Ghencea si incidentul cu jucatorii de la dinamo. Am urlat luni de zile ca legea trebuie sa fie pentru toata lumea. Ne ati dat cu ignore. Va mai atrag atentia cu ceva. Jandarmeria actioneaza cu masuri diferite. Au infiltrati peste tot, stiu tot. Cu toate astea, in loc sa previna actioneaza voluntar discretionar. Va aduceti aminte de incidentul de pe National Arena de la Dinamo-Steaua ? Cum poti tu jandarmeria sa nu atragi atentia organizatorului ca 300-400 din cei mai rai de la Dinamo si au luat bilete fix langa Peluza Stelista? Acelasi scenariu pe Arcul de Triumf. De unde au plecat tortele in ambele cazuri ?
Dacă vreți un club civilizat trebuie să vă autodenunțați domnule Șucu, SĂ TERMINAȚI CU PRESIUNEA GROBIANĂ de pe stadionul propriu ! Nu sunt de acord cu disputarea meciurilor fără spectatori dar sunt de acord să plătească toți cei care au mijlocit și permis încălcarea, în mod repetitiv și deliberat, a legii ! Vreau pedeapsă maximă pentru toți cei care au permis așa ceva, indiferent de culoarea echipamentului echipei favorite, VREAU SĂ FIU ÎN SIGURANȚĂ CÂND VIN CU CEI MICI LA MECI !!!
Ce sa le ceri.....
Lumea le spune Gasca Zurli pentru ca dau bilete gratis sa aduca lumea la meci, dar omul e puscarias cu acte ;)
Șuncu”s-a băgat în troacă,să-l mănânce porcii” … șocat,stupefiat,surprins :))
Suspect.
Deci este cercetat ca martor :))) In cutia ta craniana face sens ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.