Alte știri din fotbal
Daniel Niculae nu s-a mai abținut: „Nu e normal! O să-i amendez”
0
Președintele Sloboziei acuză după golul nevalidat cu Dinamo: „Nu s-a făcut verificarea VAR”
1
Zeljko Kopic dezvăluie dialogul cu noul transfer de la Dinamo și îi face portretul: „Foarte multă calitate” + cât lipsește Epassy
0
Cu un bandaj mare și „o gaură în genunchi”, Roșca a spus cum s-a văzut cea mai incertă fază direct din poartă: „E 100%”
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de scor în Girona - Barcelona! Schimbare de lider în La Liga
0
Andrei Ivan, înger și demon în Grecia » 11 minute de coșmar pentru atacant
0
Spalletti rupe tăcerea: „A suferit nedreptăți colosale și a fost făcut prost chiar și de Chivu!”
4
Răspunsul misterios al lui Mourinho înaintea revanșei cu Real Madrid: „Am clauză cu Benfica ușor de reziliat”
1
Lifestyle
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
2
Jucătoarea de pe locul 23 WTA, dezvăluiri incredibile despre academia lui Mouratoglou: „În a treia zi a venit altul! L-am întrebat cine este...”
0
Internaționalul român, escapadă spectaculoasă de Valentine's Day
0
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
Salarii și indemnizații colosale. Cât câștigă soții care au lucrat la stat ...
Libertatea
Un român a furat 1.000 de euro pe zi din localul unde lucra din 2018. Ce ...
Adevărul
Stenograme incredibile: cum negocia Craiova Maxima vânzarea de meciuri! ...
GSP SPECIAL
NATO va lovi „adânc în interiorul Rusiei” dacă Putin va ataca țările ...
Libertatea
il cheama Vasile, ce pretentii poti sa ai de la el? :))
cand niculae dadea 2 goluri/pase de gol p meci si califica rapidul in cupa uefa parca numai aveai gura asa mare. sa stii si tu ca fotbalul e un sport de moral, si chiar messi asta e posibil ca in 2-3 ani sa joace tot asa cate 50 minute si sa nu obtina altceva decat un galben. (pitic teleghidat, care mie personal nu`mi place deloc, este rudimentar cu piciorul drept, si daca il descalti la piciorul stang, tot un descaltat e). uita`te la olic care le-a dat lu lyon si cu capu si cu ambele picioare..
Foarte bun baiatul asta...cand Messi da cate 4 pe meci, pt ei e ceva normal, cand vezi dup-aia in ziar: Niculae a jucat 65 de minute si a dat o pasa de gol...hmm...4 goluri de comparat cu o pasa de gol...intr-adevar mai bun Niculae. Sau alt mare jucator roman:Paul Codrea-a jucat 55 de minute si a luat un cartonas galben pentru proteste. Incepi sa-ti pui intrebari, ce jucatori sunt astia? Care e scopul lor? Niculae ne zice ca nu e Bayern,de parca finalista Europei l-ar fi vrut p-asta...da' ma rog
O persoana cu un mare caracter! Intotdeauna l-am apreciat pe acest baiat. Se pare ca reusit sa treaca peste problemele persoanle pe care le-a avut (moartea tatalui etc). Mult noroc, Nico!
Lasa Nico, joaca tu bine si nu te uita inapoi, candva o sa te intorci la Rapid. Te asteptam cat e nevoie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.