Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
0
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Juri Cisotti are un regret, după ce a marcat cu Fenerbahce: „Trebuie să găsim o soluție”
0
Cu o prestație de zile mari pe Arena Națională, Ederson își critică echipa
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Daca pleaca Pancu de la Rapid , mi se duce tot interesul de a mai merge la meciuri si sa ma uit la Rapid , PANCU = RAPID , fara un jucator ca Pancu , Rapid nu are farmec.
RUSINE GEORGE COPOS RUGINE DE O MIE DE ORI,DANIEL PANCU PENTRU NOI ESTE SI VA FI MEREU UNIC CHIAR AR MERITA UN LOC IN STAFUL TEHNIC.PAREREA MEA CA PANCU AR MAI PUTEA JUCA MINIM 2 ANI ACOLO 20 DE MIN IN A DOUA REPRIZA
cel mai mare boschetar un betiv......la moie pancu
un alcoolist Comentariul tău...
sa va dal la moie Comentariul tău...
sas m.a pis.pe m...ata
Chiar a fost un jucator de talie mondila, pacat ca nu a avut de la inceput profesionalismul pe care l-a aratat acum, pe final de cariera. Executii senzationale (care ii veneau natural si nu intamplator, cum mai vezi pe DVD-urile cu "jucatorii" cumparati din Brazilia), pase extraordinare si o daruire (cum poate numai la Rapid putea sa arate) exemplara. Iubeste echipa asta si se vede. Este alaturi de Sumudica, o legenda a Rapidului si merita intr-adevar, nu prelungirea contractului, ci un post in cadrul conducerii (scouter, poate... avand in vederea ce debandada e la club). Vei avea respectul si dragostea noastra mereu, Daniel!
Multumim lui Cacatpos si Mucului pentru retragerea "demna" de care a avut parte unul dintre ultimii rapidisti ! Bine ca s-a reusit prelungirea contractelor finilor : " Banii Mercenaru" si in special a lui Surdu, omul care alaturi de Puradel ne-a pierdut campionatul ! Rusine sa va fie gunoaielor ! Si la alte echipe sunt jucatori acoolici ( Dodel&Nila la oi+ toata echipa Dinamo ) care joaca fara probleme! E Liga I nu Primera Division !
esti gata, la pensie cu tine, dute la o echipa de pluton, locurile de mijloc acolo ai liniste si poti juca mai des
Il asteptam pe Pancu sa vina sa joace pentru CSM Iasi (macar 2 ani cred ca ar face fata cu brio) !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.