Comentarii (21)
catalin.palcu
catalin.palcu  •  10 Februarie 2021, 00:20

Cum naiba are 2 goluri la Dinamo cand a dat o dubla cu Viitorul si un gol cu Sibiul? Cat timp am avut spaniolii la mijloc, in special Borja Valle si Garcia, Fabbrini a jucat excelent. Una ca e a avut si cu cine pasa si doi ca nu mai puteau tine adversarii 3 oameni pe el. A mai avut si parte de arbitraje golanesti unde adversarii au avut unda verde sa-l faulteze la discretie, fara ca arbitrul sa ii avertizeze macar verbal. Si nu in ultimul rand, ce alternative avem in lot? Cand Lupu zice ca la el nu jica Fabbrini, cine ar fi jucat? Mihaiu , care nu se apara, nu ataca, nu paseaza si nu deposedeaza? In rest un jucator stralucit! Sa-l urce pe Filip acolo, dar nu are tehnica. Sa speram ca suedezul asta de la chievo o sa ne ajute.

creeperno290
creeperno290  •  09 Februarie 2021, 22:51

Din pacate n-avem alti jucatori de creatie.

753720451412471
Andrei Ionescu  •  09 Februarie 2021, 17:35

Dănuț ai perfectă dreptate! Eu am postat aceleași observații de mai multe ori. Ieri sau alaltăieri am scris ca dacă si fi fost antrenor il lăsăm pe tușă si ii dădeam o minge să se joace cu ea cât dorește. Omul e ***, inconștient. Eu cand il văd cu strică fazele de atac,dribland excesiv si pierzând mingea ***

tororosso  •  09 Februarie 2021, 14:39

*** ! ...Lupule ai mare dreptate . Este devină doar gura aia mare pe care o poartă și stă cu ea deschisă . Intră vântul și îl duce ca pe o frunză sau îl doboară . ***

cobra_z
cobra_z  •  09 Februarie 2021, 14:36

Lupule ai fost un geniu la vremea ta... si cam atat :)

elgabri
elgabri  •  09 Februarie 2021, 14:22

De acord cu Lupu !!

cornelcc
cornelcc  •  09 Februarie 2021, 13:42

Pozitionarea stadionului cu pista e de vina! Bate vantul din lateral si il scote din teren. Daca batea spre poarta adversa, il baga in poarta cu tot cu minge, inscria mai mult! Vrem stadion fara pista si pe borcea la butoane, sa controleze vantul! Fabricini titular forever!

131668434566273
Razvan Mihailescu  •  09 Februarie 2021, 13:35

Stilul lui Dinamo dinainte de 90,driblau înspre poarta și când ajungeau pe la 20-25m se speriau, ori pasau în lateral, ori o luau ei cu mingea înspre margine(sabau)

3980873398594792
Liviu Popovici  •  09 Februarie 2021, 13:18

Baieti buni si astia de la GSP. Ei tot incearca sa-i determine pe cei doi sa mai faca o pauza de la tastat. Acum vad ca au disparut, peste cateva minute revin ei cu alte conturi. O zi buna va doresc!