Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cele două vedete care pot decide barajul Turcia - România
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: atenție la ce pregătesc ultrașii români!
22
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
nu mai luati jucatori buni k poate se plafoneaza:)) :-j cumparati si voi golgheteri din ligile judetene ... aveti experienta ... l'atsi ratat pe Obi mikel a ajuns la chelsea...timisoara l'a ratat pe Zigic:)) hai ca mai urmeaza:))
e bine ca luam jucatori ieftini, macar nu dam milioane de euro si ne luam tepe. Cati bani o bagat si becali in steaua, tot cel mai bun transfer de anu trecut o fost kapetanos, care a venit gratis
Pariez ca Zilici va ajunge la o echipa mica de afara si peste un an va fi vindut unei eschipe mari pe o suma imensa; rapidistii au fler la chestia asta...:)
+ iar au pus unii ***DE LA GSP ORDINEA STEMELOR AIUREA!!! ASTIA NU AU AUZIT DE DEMOCRATIE??? IN ORD ALFABETICA !! DISCRIMINARE! HUO **8 CARE A SCHIMBAT ORDINEA
daca Djalovici şi Pinto sunt peste zilici , inseamna ca ala are valoare negativa, pt ca Djalovici şi Pinto SUNT ZERO! pacat ca nu bun...din text live parea...ma rog nu e conlcudent daca nu il vezi pe viu mai ales intr-un meci cu clinceni...si leg cu despotovic...stai tata la murcia daca ai pretentii de-astea vrei sa vii aici sa freci menta si sa iei bani? COPOS NU INTELEGE: daca tot e situatia asta, diminueaza-le salariile FF mult si da-le tata prime, daca vor bani sa joace!
Eu cred ca voi va mintiti singuri. Ieri ati spus ca agentul lui Despotovici a declarat ca cel mai benefic pt jucator ar fi sa revina la Rapid. Astazi spuneti ca agentul a zis invers...
cum dreaq ma .zilic a dat gol si pasa de gol si tot pleaca???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.