Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
hai u :(
numa fite si besini pe aici .. toti se trezesc sa vb despre fotbal. o jucat careva de aici fotbal sa stie cum ii ? habar nu aveti ede fotbal si va apucati de comentat .. retardatilor haide u si de mere si de nu
E pacat ca doresti moartea cuiva acum in Saptamana patimilor. mai degraba o sa ajungi tu in sac decat jucatorii de fotbal .. Deplasat ce ai scris , da` este un Dumnezeu PENTRU TOTI. SA NU uiti
In primul rand ,nu ar fi trebuit sa dai coment cu acest nick, nu prea e de tine , daca vorbesti asa de un clujean de al nostru, dar probabil esti doar un mercenar sau un copilandru de vreo 15 ani care acum si-a dat seama ca i-a crescut parul in zona genitala. Asa ca lasa-ne frate si dati dracu` vina pe atacanti , ca de erau fotbalisti adevarati dadeau 3 goluri si eram cu 25 de puncte. Nu mai dati in Cordos, Bus si altii si uitati-va unde sunt adevaratele FOSILE Haide U , Haide tineretul!
Cordos..ramai la "U" ca ai potential..esti tanar si putem lua bani frumosi pe tine peste vreo cativa ani...bineinteles daca te ti de treaba ;) NUMAI "U" !
In italia..sau urmeaza-ti prietenii..dar nu iti bate joc de noi idiotule..ai castiga un singur duel tot meciul..in rest erai spectator...esti varzaaa..copil de mingi sa te faci ca fotbalist nu o sa ajungi niciodata la fel ca cartaBus, Cordosu, Ungurusanu....faceti altceva..nu ne terminati nervii!!! Inca ceva..si tu o s aajungi ca prietenii tai idioti si fitosi..intr-un sac de plastic din pacate dc nu iti vine mintea la cap...sa zici la ziaristi nu multumesc mah pulica...cand ei te promoveaza...
Du-te-n Italia si da-ne pace....Esti rau,probabil ca tu ai vointa dar nu poti mai mult.Asta e..din pacate nu esti singurul de la "U"
Eu am fost unul din cei care au strigat la el dupa meci dar imi pare rau el e unul din copii nostrii de suflet la fel ca goga dar la cine sa strigam ei stiu ce inseamna U pentru oras si trebuiau sa puna picioru in prag in fata mercenarilor gen TUDOR BACIU PARK BOLOHAN CARE NE AU BAGAT IN B TUDOR DACA CITESTI ASTA SPER SA M O R I TU ESTI O M O R T A C I U N E N AI DE CE SA MAI TRAIESTI
Fratilor , nu stiu unde v-ati uitat voi , da cordos o dat pase pe varf la greu. dar la ce atacanti avem cine sa joace mingea? asa ca lasati rautatea si uitati-va la aia care or jucat cu adevrat rau. cu 5 atacanti abia abia au dat un gol .. si ala la nimereala. de aparere nu mai zic , ca o lasat 3 in aparare . bilica cu infiltratii la spate , cordos lovit la cap .. si el baga in atac. s-o lacomit si nu o rezolvat nimic .. meszaros a nostru
nu stiu cum va evolua in viitor dar in meciul cu Buzaul ,Cordos a fost o panarama ,a fost depasit la fiecare duel si nici o pasa nu a dat .Daca era afectat de moartea prietenilor trebuia sa-i spuna lui Mesi ca nu poate evolua.HAIDE "U".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.