Alte știri din fotbal
Iată situația la zi a dinamovistului George Pușcaș!
0
Florin Prunea, dur cu Dinamo: „Obiectiv imposibil!” » Mai avem un român la Mondial: „Lumea nu a vorbit de el”
0
Cele 21 de echipe promovate în Liga 3 » Cine a reprezentat Bucureștiul la baraj
0
Denis Alibec l-a comparat cu Gică Hagi: „Seamănă foarte mult la caracter”
0
Știri din fotbal internațional
Au mare încredere că pot elimina Franța de la Mondial
0
Președintele țării a „erupt”, după eliminarea de la Mondial: „Selecționer incompetent!”
2
E la 88 de minute de recordul stabilit de Walter Zenga la CM » Reacția italianului: „Diferența e notabilă”
3
Emoționat până la lacrimi de scrisoarea lui Deschamps: „Rareori îmi arăt sentimentele”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
dar de mandorlina ce sa mai spui dupa meciul cu Petrolul ?????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-au alinat interesele directe inclusiv cu alea ale lui Barsan, care da penalty la simularile jenante ale ***, unde tot viciere de rezultat a fost. A dracu’ interesele astea, cum se aliniaza ca proastele alea de planete…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Steaua lui Gigi Becali"... Ce bine ai mai zis, prostovan fudul.
E clar ceea ce ești dacă nu ai văzut că nu a fost henț. Mingea a fost jucată cu pieptul frustatule
Sa nu mai iei favipiravir cu rachiu, ever..
Constat o gramada de prosti ce-si dau cu parerea aiurea aici. Tuturor acestora, le propun o incercare simpla: Stati in picioare, relaxat, cu mainile pe langa corp; incercati apoi sa va impingeti brusc pieptul inainte; veti constata ca invariabil ambele maini se duc spre spate. Asta pentru ca, miscarea de bombare a pieptului se face numai cu tragerea umerilor spre spate si antreneaza automat si mainile tot inspre spate. Exact asta a facut si Pantea; a respins mingea bombandu-si pieptul, miscarea mainilor spre spate fiind fireasca. Exact asa s-a vazut si pe reluarile tv. Nici vorba de hent, nici vorba de penalty; a fost evident viciere de rezultat. S-au aliniat si niste interese directe: Kovacs (la VAR), ca Steaua sa piarda punct sau puncte spre interesul CFR-ului, si Gaman (la centru), ca Steaua sa aiba eliminati, spre interesul CSU-ului in perspectiva etapei viitoare. In fine, stiind ura sistemica a FRF-ului si a LPF-ului fata de Steaua lui Gigi Becali, ma asteptam, chiar ma intrebam cand va veni si momentul asta... si a venit aseara! Mai departe, vor urma si altele de genul asta, fara indoiala...
De asa corectitudine sa ai parte toata viata ta !????
In orice tara cu un fotbal normal comentariile unor jucatori la adresa arbitrilor ar duce automat la suspendare si amenzi usturatoare.
Fecesebistii s-au invatat sa traiasca numai din pomeni si atunci cand sunt arbitrati corect sar in sus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.