Alte știri din fotbal
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
nu era fotbalist oricum
bergodi era in stare sa faca din dayro moreno un adevarat jucator de fotbal
a inebunit ma, cu Bergodi avea o mare sansa... dar a dat cu piciorul in ea. Dayro sigur s-a apucat de trafic cu prafuri, cum se intampla in tara cocainei - Columbia.
l-or fi rapit mafiotii columbieni pe dayro :((
Omu n-are psihic, s-a vazut de mai multe ori.Intr-un fel e nedrept, pentru ca daca ar fi avut nesimitirea lui Lovin la talentul lui, ar fi avut viitorul asigurat.
frustrare mare si limbaj de grajd.
Da, doar joi seara a dat Zapata declaratia in direct la sport ro. Acum ati auzit-o? Felicitari.
aflati cum se joaca Bergodi cu Gigi Becali, cine ar trebui sa poarte numarul 10 la Steaua pe be cal ia da . w o r d pre s s . c o m. Tot aici STEAUA - CFR CLUJ şi POLI IASI - POLI TIMISOARA LIVE!
Asta o mai fi platit> Ar trebui cerut la UEFA sa-l suspende.
Pacat ca nu a sosit pana acum la echipa, eu unul cred ca Bergodi il poate reinventa pe Dayro si sunt convins ca nu a aratat inca de ce a fost transferat in ghencea. Avem nevoie de el poate gasiti o solutie pana la urma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.