FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA – RAPID, MÎINE, 20.00, ANTENA 1 ŞI GSP.RO / COLUMBIANUL ESTE SURPRIZA PE CARE STOICHIŢĂ SE GÎNDEŞTE SĂ LE-O PREGĂTEASCĂ RAPIDIŞTILOR
Alte știri din fotbal
Ce s-a întâmplat la Rapid, după ieșirea nervoasă a lui Alexandru Dobre: „Situația este destul de simplă”
0
Celebrul lider de galerie a venit în baston să vadă colecția lui Mircea Lucescu
0
CEx a decis: noul sezon din Superliga va începe în timpul Campionatului Mondial!
0
Știa Burleanu de diagnosticul grav al lui Mircea Lucescu? Primele declarații ale președintelui FRF: „Când s-a întors din Belgia, a făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Pot fi orice, dar nu sunt prost” » Cristi Chivu, exploziv în conferință: „Asta spuneau despre mine!”
0
Marius Șumudică, aproape de al treilea mandat la fosta sa echipă: „S-a întors în lumina reflectoarelor” » Ce spune antrenorul
5
Ionuț Radu, în fața unei reveniri uriașe în Europa League! Patru meciuri decisive pentru semifinale
0
ȘOC: fostul campion din Serie A și Premier League a murit la 48 de ani, după ce a fost lovit de tren
2
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
PSD aruncă în aer Guvernul României. Claudiu Manda: „Ilie Bolojan trebuie ...
Libertatea
gigi, gigi lasane lasane
Sincer Steaua este rupta la mijloc, iar aparea lasa de dorit , asa ca cu un Dayro nu se face primavara....
la cele 3 motive pt care slughita l'ar titulariza p dayro ati uitat sa mai scrieti inca unul: dayro e preferatul patronului.
Da, cred ca o sa ne invineteasca sub buric de la atatea lovituri repetate cu fruntea....
daca va fi asta primul 11 atunci bate steaua :D daca va juca surdu atunci pierdem
Ce surpriza poate fi titularizarea unui tziggan la o echipa tzizzggganeasca???A propos,galeria Stelei va fi formata din JIJI,the slave Argaseala,Mache,Teia Sponte,Iake si Cadar!!!Restul sunt interzisi!!!HA_HA_HA,ce va face ciobaneluuullll.............manca-i-atzi poooolllllllllla
nemaipomenit o surpriza colosala ba cacansare
Ce mare scofala ca a marcat un gol la Iasi !Steaua a jucat prost cu Fenerbahce , nu a aratat ca o echipa, pase aiurea, au alergat degeaba. Ca sa poti juca in viteza trebuie sa muncesti mult la antrenamente, trebuie o echipa stabila. O mare gresala este trimiterea jucatorilor la echipa II. Acolo se joaca altceva , mai ales in B1. Acolo se vede cel mai bine unde a ajuns fotbalul condus de FRF. Se joaca de parca e o obligatie, o pedeapsa, fara placere, fara ambitie si mai ales fara tehnica.
Si...!? N-am prea inteles care e chestia ca asta e rasuflat cam ca toata echipa in frunte cu Stuchita si Cafaru Becali!? Branza se inconjoara de incapabili ca sa nu aibe impresia dictatoru din Ghencea ca e unu mai destept ca el. :-))
Inca un articol de Dan Udrea Becali. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.