Alte știri din fotbal
Fostul fundaș al Stelei îl vrea titular la națională: „Trebuie să vină și alți jucători”
0
Marele Liță Dumitru l-a sunat pe Gică Hagi să-l felicite pentru numirea la națională » Replica „Regelui” + regretul lui Liță: „Păcat de numele lui Mircea...”
0
România U17 - Italia U17, meci decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Echipele de start
0
Decizia luată de Mircea Lucescu înainte de Slovacia - România » Unde va vedea meciul
1
Știri din fotbal internațional
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Reacția serii: I-a mulțumit lui Mbappe după ce a fost săltat de forțele de ordine!
0
Sumele cheltuite de cluburile din Premier League cu managerii demiși » Igor Tudor este al nouălea schimbat
0
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Iată că şi religia aduce bani !
Din 30.000 de martori 15.000 poate au fost si la Untold...stiu cum merge treaba prin Parcu' Mare...
Mai faceti si o stire din asta ca sa vada toata lumea cat de incompetenti sunteti. Zero organizare, zero profesionalism in Romania.
Pacat ca consumati combustibilulmai bine faceti un camp judetean cu CHIAJNA si COLENTINA decit sa colindati orasele fara nici un interes
Mai bine campau in padurea de la Baciu !!
Hai ca era o ironie !!! Acolo, Nelutu Sabau e tartorul !! Si mai e unul care a distrus 2 fabrici de renume ale economiei romanesti - Iris(portelanul) si F-ca de geamuri Medias. Moraru sau Morariu il cheama !!
Da, xpslx. Eu sunt clujean, iar pe perioada UNTOLD am dormit cate 7 persoane in pat. Plus ca am avut vecini care au dormit pe peluza numai ca sa inchirize sifonierul unui grup de 50 de turisti chinezi.
Dormiti in autocar oricum se cheltuie pe degeaba banii publici pe comune fara nici un interes ar trebui retrase toate comunele tinute la numar
Asa !! Zi-o pe aia: stadionul lui Dinamo pentru ce e bun? Pentru Ramadam !!!
Clar,am auzit ca luna viitoare vor sa primeasca circa 50 de mii de imigranti.Vor sa supra populeze orasul fortat asftel incat nicio echipa sa nu mai poata juca aici si sa piarda la masa verde pentru neprezentare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.