Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Ministrul Apărării, despre Steaua: „În această săptămână anunț metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Pai ,știe ca in meciurile cu presiune si cu încărcătura fizica mare , el nu se vede , nu exista pe teren practic , si asta de cel puțin 5-6 ani , iar daca intra pe teren jucau cu un om in minus pana la sfarsitul meciului. Bine, el se vede antrenor deja , si a gândit înspre binele echipei altruist , nu ca un jucator activ egoist .
a dat la misto,drffaierica geamantan,pai vezi cum e sa acuzi la misto asa,cum faceti voi,fraierii secolului,rusinea Europei ramane fcdb aka dinamo
ca sa intelegi ca esti prost,trebuie totusi sa ti mearga mintea !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adi e greu de scos din teren de antrenor, dar mai greu e de băgat!
nu va panicati, o sa intre mutu doar cu fcsb , o sa dea 2 goluri si o sa inchida gura la toti postacii ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mutu o sa faca puscarie cat de curand ...
Doamne Iisuse cata prostie! MaI copile cati anisori ai? Daca N2 da 2 bombe sub bara de unde Cerniauskas de abia le scoate face blat, inseamna ca tu esti inca *** si nici macar fcsb-ist nu o sa ajungi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blat și omenie va fi etapa viitoare la Ovidiu,***Apoi urmează să mai fie omenie cu cei din Gorj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Creierele voastre spălate sunt pane,bătute cu blat din ouă *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.