Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă a abordat toate subiectele la sărbătoarea de 40 de ani de la câștigarea CCE: „Ministrul ne-a dat asigurări!” + „E o problemă că este Ianis Hagi la echipa națională”
0
Tudorel Stoica și Ladislau Boloni, copleșiți de emoții în Ghencea: „O să închei cu cuvintele astea”
0
Daniel Oprița, anunț de impact după eșecul cu Sepsi: „Contractele jucătorilor și staff-ului se termină!”
0
Intrare oribilă în Steaua - Sepsi: Cosmin Matei a fost făcut KO
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu este titular
0
Shakira revine la Cupa Mondială! FIFA a ales noul imn oficial pentru turneul final
0
Aston Villa - Nottingham Forest și Freiburg - Braga, returul semifinalelor Europa League » Cartonaș roșu în minutul 6
0
Cel mai tânăr antrenor din Premier League a semnat! Clubul i-a blocat plecarea după interesul uriaș din Germania
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
Nu joacă pt ca nu depășește valoarea,colegilor care sunt titulari.Are gura mare .Si valoarea lui e umflată.nu pricep cum de la chemat Contra la națională.
Pe Ionita l-am vazut castigand aproape de unul singur cu cele mai bune echipe ale campionatului !! Si l-am vazut facand faze de exceptie . Dar asta era cu Sumudica su cu Iordanescu . Cum dracu cu Dan Petrescu si-a pierdut valoarea !!?
Exact! Nu joaca nici Balde ,cel mai scump jucator dn Romania.
Ionita nu joaca pentru ca nu pot intra pe teren decat 11 jucatori! Si, deocamdata, nu poate sa scoata pe nimeni din echipa.
Cam ca majoritatea antrenorilor din ziua de azi, majoritatea niste mediocri. Toti o dau pe o disciplina si organziare exagerate, efectiv distrugand talente. Cu tot respectul, daca ei au impresia ca se mai pot baza mult pe munca lui Deac, inaintea sclipirilor lui Ionita, au cam pus-o, ca sa zic asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.