Alte știri din fotbal
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
4
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Iată staff-ul lui Marius Șumudică la CFR Cluj! Decizia în privința lui Cristi Săpunaru
1
Știri din fotbal internațional
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele probabile
0
Se opresc aici? Consorțiul lui Jeff Bezos poate prelua controlul la Liverpool!
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum au ajuns marmotele pe OnlyFans: decizia disperată a cercetătorilor ...
Libertatea
Vointa castiga clar daca ajungeau si cei trei jucatori care sunt in concediu pe o plaja unde nu au semnal la telefon si nu au putut fi contactati. Abia pe aeroport vor afla ca a inceput campionatul mai devreme fiind vorba de prima liga.
Sunteti dezastru cu "presa" voastra "sportiva"... Nu se poata asa ceva, pe toate canalele de sport aud de 3 zile doar de Steaua,e aberant. Am prieteni stelisti care sunt deja scarbiti de voi. Cu alte cuvinte ( si sperand sa fiu in asentimentul majoritatii acestui site ): NU NE INTERESEAZA DE CE REMIZA STELEI LA SIBIU A FOST RUSINOASA SAU NERUSINOASA!!!!
Daca nu ai valoare,dar ai caracter,prin munca sustinuta la antrenamente poti contracara cat de cat lipsa de valoare.Dar nu mult timp.Jucatorii de valoare fac diferenta pe teren,mobilizeaza coechipierii,la Steaua deocamdata nu e cazul,nu exista un singur jucator care sa faca diferenta pe teren sa-i traga dupa el.
la fel era si danemarca cand a castigat campionatul european.
Pana si echipamentul Stelei face mai mult decat echipa Sibiului ! :))
dramatizeaza gigi nu i problema. meciu urmator o sa le fie frica sa ia mingea la picior.. ca daca da in dreapta trebea in stanga si viceversa. nu e drama.... dar e penibil sa nu calci in picioare o echipa atat de subtire precum sibiu. in special cand te dai mare ca esti steaua. sa speram ca tot asa vor merge lucrurile... sa vedem ce se intampla daca dupa 4-5 etape steaua e la retrogradare.. nu sunteti si voi curiosi ?:D
sa nu mai dramatizam. n-ati mai vazut echipe cu bugete si salarii enorme eliminate de unele mici? se mai cheama si norocul prostului sau pe-acolo. vin si joaca cu mult tupeu si indaratnicie neavand nimic de pierdut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.