Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
0
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
bafta deac,ai fost cel mai bun de la cfr
Bafta Cipri!Tu si cu Alex sper sa reusiti sa va impuneti in campionatul german...si de ce nu,sa fiti in maxim un an titulari la nationala!;)
Bafta Deac, eu zic ca o sa ajunga un jucator mare. Nu cred ca dureaza mai mult de 3 ani, daca joaca bine, titular si se adapteaza, si probabil ajunge la o echipa mai mare ca Schalke. Bafta.
multumim, Cipri, pentru tot ce ai facut la CFR si mult succes! te asteptam la nationala !
felicitari Deac!
BV deac REPESCT bafta la schalke
RESPECT!! Jucator serios, isi vede de treaba lui, nu de-al de Dodel Bomba Sexy sau Printzu` parasit de minte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.