Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Oricand mi-as dori sa termine Craiova peste steaua in clasament si sa-i lase in afara Europei, dar inainte de asta imi doresc sa ne calificam noi acolo si aceasta calificare ar putea fi consfintita odata cu o eventuala victorie sambata. Intradevar, valoric sunteti peste steaua, dar cu ceva concentrare putem sa va tinem in frau. Sper la un meci frumos si cel mai bun sa castige! FORZA RAPID!
Sper sa-si revina baietii. Se vede ca pregatirea lui Rada era precara, cum a pus Hizo mana pe ei au inceput sa se vaite.
E adevarat ca nu mai jucam cu steaua dar tot asa de adevarat e ca voi nu va puteti compara cu steaua.Sunteti varza si o sa va luati vreo 3,4 cu rapid.Va haleste DULAUL.Olteni de merda.
Nici Craiova nu sta bine. E meci de 1 x 2. O sa fie o tzurca de meci.
poi cum sa-si vada de treaba :| tie ti-ar conveni sa muncesti fara sa primesti nimic :| ... el ce mananca aer? taci o data de 2 ori ... dar pana cand ... e si el om... in fine maxim un egal scoate craiova ... mai mult nu cred ca va reusi ....
pe echipa aia care a facut egal cu buzaul..pe aia o sa-i batem...mai ales ca jucam acasa..din pacate craoiva se afla intr-o pierdere de forma...sper sa-si revina dupa meciul cu rapid
pe cine sa bateti mah? pai ce credeti voi mah, credeti k mai jucati odata cu steaua?...
Bai Mariuse, un pic de rabdare, vedeti-va de treaba si vor venii si banii, mai tirziu dar vor venii! Voi calificati-va (macar) in UEFA si ii ve-ti lua, apoi din vara, chiar ca esti liber sa pleci, tu ai capul numai la bani! Du-te tata, chiar am crezut ca esti RAPIDIST, dar mereu ai avut ciocul mare, mai ales cind nu era cazul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.