Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
e pacat ca sufera altii pt greselile domnului Iancu.el e singurul vinovat pt asta
@adymax Vai da ce dor imi era de tharani....doamne deci nici in mileniul III la tara nu se invata carte incat sa va puteti exprima eligibil?Ma amuza copios cum repede se baga in seama aprozarii,le era dor de derby,va asteptam...numai bine aveti motiv sa veniti la oras.
nu stiu de ce timisoara mai apare pe pagina" liga 1". nu mai vrem balamuc . iar suporteri lui poli ar trebui sa se trezeasca la realitate . ei nu vad nici acuma ca au fost mintiti si inselati dupa un generic bine pus la punct cu sprijinul autoritatiilor locale si cu complicitatea liderilor de galerii. va doresc sa promovati din primul an in liga 1 , succes poli!
"o luat,o dat" Tu cum ai reusit s-a treci examenul de Bacalaureat???
Iancule,Iancule mori de invidie!!!!!!Onesteni de la RAFO iti doresc toate bolile din lume.
Cinste lor,cinste lor ,cinste Moldovenilor.Banateni la miting si la divizia b.HA HA
Ati avut orgasm cand ati auzit decizia de la TAS j3guril0r? Apropo,mai invatati cate ceva despre limba Romana,ca va bate la scor de forfait
Regret situatia in care a ajuns Timisoara la fel de mult cum regret situatia in care se afla Stiinta.Suporterii Timisoarei nu meritau o asemenea bataie de joc!!!Intr-o buna zi adevarul va iesi la iveala!!!Daca nu stiati cata putere au unii care conduc FRF(inclusiv pe la FIFA,TAS etc) acum aveti raspunsul.Insa Iancu,la fel ca si Mititelu,are partea lui de vina!!!Daca nu ar fi avut cu ce sa il agate mafiotii de la noi, n-ar fi putut sa-l aduca nici pe el si nici Timisoara in aceasta situatie!Ai dormit Iancule!I-ai subestimat!Aici ai gresit!Ca si Mititelu!Mult respect pentru toti suporterii Timisoarei si pentru Politehnica Timisoara!Veti reveni mai puternici!Ca si noi!
Nu mai plangeti Timisoara atat. A plecat in liga cu verdeata si odihna, de unde au fugit toata durerea, intristarea si suspinarea.
Mare om esti si tu.. faci referire la promovabilitatea la BAC , eu am dat in Timisoara anu asta si am vazut ca nu o miscat nimeni , o luat cine o invatat - cine nu la toamna. Deosebirea e ca doar in Timis si mai 2 judete s-a respectat decizia guvernului aia de a pune camere in toate salile , in rest s-a copiat ca in ani trecuti pe nesimtite. In rest poate ii bine pt Poli sa inceapa un nou inceput.. Sanatate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.