Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
mai gaina ....orice decizie a TAS ..devine executorie ...in caz contrar ...se trimite decizia la UEFA ...si o executa aia ...fie ca vrei ....fie ca nu vrei...Steaua e buna de plata ....si oricum au de unde sa plateasca prostia lui Argaseala.....daca nu platesc ...se pot intampla urmatoarele: pe plan intern - nu primeste licenta , depunctare sau retrogradare ...pe plan extern : neparticiapre in cupele europene . chestiunea e simpla ...depinde de Steaua cum vrea sa rezolve .
Cum sa nu aiba legatura cu Steaua ? :))) hai ca esti glumet.... dar Becali l-a cumparat pe Baciu sa i fie baci la stana ? L-a cumparat pentru Steaua Bucuresti ... Partile implicate sunt Steaua Bucuresti si FCM Bacau ... nu Sechelariu ,nu Becali ... pentru ca daca era ceva personal atunci Becali putea ataca decizia la CEDO cum a facut Mutu cu decizia TAS.
Pe craiova si timisoara le-au ars fara nesimtire si la hoitul asta de echipa se inchide ochii. Ca de la data infiintarii sale pana azi de altfel... Intr-un stat civilizat steaua nu exista!
Pe plan federal da, pe plan sportiv nu ... Steaua poate alege sa fie dezafiliata ,sa fie exclusa din Uefa si sa isi continue procesele cu FCM Bacau ,insa daca vor sa ramana in UEFA si in Liga 1 atunci trebuie sa accepte decizia aceasta.
SI CE LEGATURA ARE ASTA CU STEAUA? ACHITA BECALI,NU STEAUA. P.S:MAI SUNT INCA 2-3 CAI DE ATAC,ADICA,PANA LA DECIZIA DEFINITIVA SI IREVOCABILA TREC 5-10 ANI,PANA ATUNCI MOARE SI NEVASTA LUI SECHELARIU,SI ASTA II.
pai daca labarosii de la noi n-au reusit...si-au prins urechile in branza
Ce legi din Romania incalca TAS ? TAS a primit documentele din partea ambelor parti ,a analizat situatia si a dat verdictul .... TAS e impus de UEFA si FIFA tocmai pentru a nu exista coruptie si influenta....in Romania a castigat Becali la fel cum a taraganat si LPF-ul sa nu aplice decizia TAS ... in Romania coruptia e in floarea... iar Becali influenteaza totul ... era suficient sa se duca si sa isi prezinte buletinul sa castige procesul ..
TAS incalca legile din Romania. Pe asta se bazeaza Gigi.
Nu zice nimic de TAS! Pe asta se bazeaza si Gigi. S-a judecat cazul la comisiile din Romania, a castigat Gigi. FRF nu va depuncta Steaua.
Nu ai dreptate... clauza a fost de 400.000 insa la aceasta clauza mai era o clauza conform careia suma se dubleaza daca Steaua nu achita banii in prima luna si face recurs in justitie ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.