Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Știri din fotbal internațional
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimul baraj se joacă acum
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
faptul ca e vorba de Rednic, antrenorul care a facut ca Dinamo sa castige 4 puncte cu fcsp-ul,ii provoaca astfel de reactii!
Nu e mai distractiv sa-i oferim ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai sa ma fac de niste injuraturi,ca la noi nu functioneaza dialogul civilizat:cei mai tari suporteri,Dinamo;locul doi,Rapid;locul 3,Craiova(in perioada buna).
foarte corect comentariul tau
si stii de ce de fapt suntem colonie a ue adica sclavi in propia tara
Ce este socant in ce spune Rednic?! El spune ca este de acord cu opinia celor din galerie dar ca nu stadionul este locul pentru manifestarea acestor opinii. Ca exista reguli care, daca nu sunt respectate, aduc prejudicii clubului. Are dreptate.
Al dreacu ***, altfel spui de aia de la CFR.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da exact, cand aia canta imnul secuiesc nu se mai incalEca nicio lege, cand romanii le doneaza un cos de mure, gata, se autosesizeaza pana si NATO, ce tupeu pe capul nostru in tara noastra sa ne suparam pe un individ care in numele unei etni a vrut sa ne ridice la ceruri mai repede cu ajutorul unor minuscule petarde...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti semidoct. Nicio lege in tara asta nu interzice minoritatii maghiare sa cante acel cantec.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.