Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
"Consiliului National pentru Combaterea Discriminarii in mod a demarat procedura juridica."...rad si curcile de tine la cat de agramat esti!
1-1!!! Si cele doua echipe stiu ca au marcat cate un gol?!? Aveti grija la cine le treceti, poate iese golgeter! Cred ca si la meciul cu Steaua scorul a fost 10-8, dar nu ati vazut voi tot meciul...
prostalaule,ascunda-te ca puti rau a prostie!
Oameni de teapa ta au organizat carnagiul din 15 martie 1990. Exista legi in tara asta ca si in toata Europa, Rednic va raspunde in fata legii, Consiliului National pentru Combaterea Discriminarii in mod a demarat procedura juridica.
exact!
Ai rabdare sa vezi ce va pati. Nu ai voie sa declari public asa ceva. Cazul va ajunge si la Uefa.
da ce mah ca nu a facut nimic grav, a spus omul ca e de acord cu suporterii, nu cu ce au facut ei, plus ca are dreptate :) mai da-i ***, le arde terorism cand tara lor se numeste hunsyria
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da pe toate articolele de la meciul asta e 1-1, da grija lor e sa cenzureze mesajele noastre :)_)))))))
"ca Consiliului" ....propagandist ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
declaratie inconstienta????? cititi boilor ce zice constitutia Romaniei: (1) Libertatea gândirii şi a opiniilor, precum şi libertatea credinţelor religioase nu pot fi îngrădite sub nici o formă. Nimeni nu poate fi constrâns să adopte o opinie ori să adere la o credinţă religioasă, contrare convingerilor sale. (2) Libertatea conştiinţei este garantată; ea trebuie să se manifeste în spirit de toleranţă şi de respect reciproc. unde e toleranta si respectul unguruilor?????????? ochi pentru ochi, dinte pentru dinte!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.