Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
gigi are doar palmaresul incepand cu 1999 sau 2003, nu mai tin minte exact.
Nu prostovane , sunt realist ! Nu trebuie sa iubesti pe cineva pentru a-i recunoaste meritele pentru ca devii ipocrit .
Si hai sa te mai intreb ceva . Ai auzit de satul Vulturul , sat sinistrat , distrus de inundatii , acolo ala cu nume scarbos a construit 188 de case , in Vadu rosca 200 , ca sa nu mai vorbim de alte multe acte de caritate despre care se vorbeste pe la tv , printre altele . Da tu un alt exemplu , mic , mic de tot , poti ? Ei bine , asta e om sau nu ? chiar daca se numeste Becali . Tu unul ai facut vreo fapta caritabila care sa iti permita sa jignesti pe oricine altcineva , indiferent cine ? Si tine cont , nu il am la inima , dar meritele i le recunosc , nu pot fi fals .
Nu-nteleg de ce zice nea Gigi ca a adus 25 mil eur fotbalului romanesc. Din ce stiu banii astia au intrat intr-un singur buzunar. Al lui! I-a impartit cumva in mod echitabil celorlalte echipe din Romania?
tu esti un scl av amarat, nici stelist, nici fecesebist!
Ruina, ..numele tau e FCSB(Becali!). Praful si pulberea se va alege din aceasta minciuna obraznica ! Armata,Statul ,*organili*-de partid si de stat!) nu vor mai avea curajul sa faca nimic . Poate cu timpul va renaste ca si Pasarea Phoenix. Din desert.
Asta e rasism , oare care este denumirea ta de iti permiti sa faci astfel de afirmatii ? Exceptand ura asta , totul tine de politic , nu are nimic a face cu becali sau csa . Noi platim bani si se vor mai multi . Si ce daca nu mai exista steaua ? oricum nu recunosc csa-ul ca detinator al unui club . Ei prin definitie ar trebui sa aibe alte preocupari . Va bucurati exact ca niste copii profani . Logic gandind csa-ul nu ajunge prea departe si se va repeta episodul steaua lui becali , pai nu asta a fost statul din toate timpurile ? musca mana ce-l hraneste . Eu nu recunosc alta Steaua decat aceea pe care o stiu dintotdeauna .
si fara sa vrea, Becali detine palmaresul, in baza acestui palmares echipa lui a continuat in liga 1 si a avut drept de joc in cupele europene unde numai in ultimii 13 ani a jucat de 12 ori, reinviata csa steaua va incepe de la anul in liga 5-a asta pentru ca nu detin niciun palmares si o vor lua de la zero, e o treaba simpla ce tine de logica.
*** *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
era pt sooos1ck dar vad ca Explorerul imi joaca feste, probabil e si calculatorul scarbit de poza articolului :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.