Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
3
FC Botoșani - Oțelul, ultima partidă din etapa #24 » O singură ocazie în prima repriză
2
Cifrele nu mint! Cum s-au descurcat atacanții Rapidului cu U Cluj » GSP are toate datele
0
Avertismentul lui Victor Angelescu pentru fanii Rapidului: „Avem șansa să ne suspende terenul”
2
Știri din fotbal internațional
Al Akhdoud - Neom SC » Șumudică îl înfruntă pe fostul antrenor de la PSG: echipe de start
2
Nu l-a uitat pe Mircea Lucescu: „E tatăl meu fotbalistic” » Unde a ajuns acum fotbalistul cu 11 titluri de campion!
0
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Wayne Rooney îl avertizează pe starul lui Liverpool: „Ar trebui să fie îngrijorat de forma lui Ekitike”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
Va avea si echipa armatei o cruce monumentala pe autocar? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
:)))) de-a rasu' plansu...pai barosane, cum s-ar spune, armata si diavolul e de vina ca tu, te-ai lacomit sa opresti toti banii pentru tine si familia ta...din cate stim cu totii tu ai refuzat sa platesti chiria pe stadion, apoi chiria pe marca si te impaunai ca esti zmeu' zmeilor, ca este steaua ta...zi merci ca mai esti in libertate cu nasu hagi, la cate blaturi ati facut, si ca mai aveti echipele in prima liga...mechedoni hoti ce sunteti !
Cu parere de rau,cei care mai tin cu fcsb sa nu se supere daca nu vom adresa lor cu apelativul gigisti becalisti.
Numele Steaua i-a adus lui nia jiji parlament european,romanesc dar si puscarie...cei care s-au simtit mandrii de el prin parlamente sunt actualii fcsbusti,cei care l-au vazut in elementul lui in puscarie sunt romani responsabili.
Declaratii incendiare??? orice bazaconie graieste murdarul pe spate si in calcai trebuie analizata? DA, dar mai degraba la spitalul de nebuni!
valahul platit de NN Shtoica a aparut iarasi sa schimbe subiectul!!! Talpan si Boroi au facut dreptate! bravo,Lacatus!
fcsIonescu e chiar elegant , în comparație cu becali ... Să fii om și să te cheme becali ... Scârbos ...
In mare da, numai ca am o obiectie. Orice alt personaj ( normal la cap ) cel mai probabil ar fi ajuns la o intelegere cu armata, ar fi negociat, bla bla, evident ca tot trebuia sa scoata niste bani...corect sau nu. Mare problema cu jiji e noaptea din capul lui, si iesirile pe care le are...atat
daca tot aduce aminte de lege....ar trebui sa aminteasca si faptele ptr care a fost el condamnat si nu a dat nici un ban inapoi acestui popor pe care l a furat! cat despre cele religioase.....in primul rand e un fariseu ordinar care nu respecta cele 10 porunci si care crede ca se va mantui prin puterea banului
inca putin si se va face dreptate definitiv, pret de un recurs inutil
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.