Alte știri din fotbal
Unii sunt de nerecunoscut! Cum s-au „transformat” în 2026 UEFAntasticii din 2006
0
A confirmat oficial: Bettaieb a plecat de la FC Argeș!
0
UEFAntasticul dat dispărut de Poliție în 2023 și-a făcut apariția pe „Arcul de Triumf” » Cum arată acum
0
Mesaje acide, după accidentările subite ale lui Dennis Man și Ionuț Radu, în prima zi sub comanda lui Hagi: „Am curaj să pun casa!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter a reacționat la interesul lui Real Madrid pentru starul lui Chivu: „Suporterii noștri pot dormi liniștiți”
0
Cele mai tari echipamente de la Cupa Mondială
0
El e principalul favorit să-l înlocuiască pe Conte la Napoli!
0
Scandal cu împușcături la națională: 3 jucători au fost excluși din lot!
1
Lifestyle
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
1
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Sorin Blejnar le cere din nou judecătorilor să-i anuleze sentința. Fostul ...
Libertatea
De ce cresc temerile privind o posibilă confruntare între Rusia și NATO. ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mina de grafit din Gorj, resuscitată de UE cu sute de milioane de euro. ...
Libertatea
Da . Niste huligani prostalai care nu pot deschide o poarta .
Trebuie sa recunosc ca ai dreptate in ce spui, 100%. Dar asta e nivelul suporterilor, ai impresia ca te referi la un grup de intelectuali?
In materie de suporteri suntem la alt nivel, e adevarat.
Dinamo este intr-o situatie jenanta pt istoria din spate....si vina lui Negoita este partiala....!!!! Dar voi, mari fani ai acestui club , cu ce sunteti mai presus???...ati abandonat corabia si mergeti cate 500-1500 de oameni la meci!!!!....si il criticati pe Negoita!!!!...pai baaaaaa, trebuie sa-i luati in primire URGENT pe jucatori, care nu mai respecta culorile si istoria, sunt niste mercenari!!!! Negoita atata poate!...voi vreti altul....dar pe cine???? CINE??? Asta e cea mai simpla solutie ever!!!! Dar nu mai baga nimeni bani in fotbal...chiar nu vedeti?!?!!?!
Citesti ce declara fostul portar dinamovist si nu stii daca sa razi sau sa plangi. Valorile fotbalistului roman sunt: "jmecheria", masini, femei (de plastic), bautura, "jmecheria", tatuaje (in special pe gat) si inca o data "jmecheria". Seriozitate, munca, disciplina, astea-s pentru "fraieri". O data la 10 ani fac si ei un meci bun si atunci "dau palme" celor care "i-au contestat". Te doare capul. Din pacate e o problema de mentalitate generala. Copii trebuie invatati de acasa si mai apoi din scoala primara ca atunci cand faci ce poate face orice prostanac fara nici un efort (tigati, alcool, tatuaje), nu esti "cool", "cool" esti atunci cand reusesti sa realizezi ceva ce nimeni, sau foarte putini reusesc sa realizeze, indiferent cat efort depun si cat de mult isi doresc lucrul acesta. Spre ex. Federer e "cool". Nu fumeaza, nu bea, are o sotie normala si o viata normala, ce-l face cool e faptul ca oricat se antreneaza ceilalti, tot nu pot ajunge la nivelul lui. Asta e "cool". De baut si fumat, astea le pot face orice ***, iar tatuaje pe gat, la indigo, pentru asta iti trebuie doar IQ subunitar, nu-i mare efortul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fc umilința din 1907
Respect ......In ce priveste coregrafia ,aseara Jandarmeria Romana a facut o excelenta coregrafie cu vanatai in ochi si bastoane in capul pechinezilor pana se terminase tusul.
Asta pentru ca jucatorii nu au EDUCATIE !!! Nu trebuie sa fii nici coleric si nici lord. Trebuie sa ai EDUCATIE. Negoita este de vina pentru ca nu-l da odata afara pe Filip. Apoi cat de curand pe Nedelcearu, Hanca, si Dudea. Dar repede de tot !!!!
Asta se intampla cand esti roman adevarat si iti pasa mai mult sa moara capra vecinului decat sa traiasca a ta (vezi penibilul "doar dinamo buc.). In loc sa mergeti la hotelul celor de la Sporting sa "sarbatoriti" victoria lor impotriva Stelei, trebuia sa mergeti la rin peste al vostru patron sa-l luati un pic la intrebari despre ce petarde a transferat. Conferinta de presa inainte de meciul cu Viitorul si voi vorbiti despre cum n-o sa castige Steaua titlul :))). S-apoi luati 4 boabe, de fapt scapati doar cu 4 boabe, de era 6, 7-0, vorba aia, nu se supara nimeni. Ce penibili catelusii, umilinte peste umilinte, si-o iau *** non-stop la figurat si chiar la propriu (vezi aseara *** *** s-apoi fuge cu coada intre picioare si pletele in vant :)))) ). Coregrafii ddb, se umilesc singuri (vezi dilema usii de pe stadion), ii umilesc adversarii, ii umileste patronul lor, ce mai... umilinta le este in adn mai ceva ca psd :)))) Acum, hai, dati-o cu Steaua, 'jaba va zice raspicat "patronul" vostru ca Steaua e la alt nivel si nu e de nasul vostru, voi batman, batman. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stimate Domnule Munteanu ,Negoita trebuie sa finanteze clubul ,nu sa fie antrenor ,nu sa fie magazioner ,paznic si nici jucator .Faptul ca tu recunosti ca ,mai trageai la masele denota faptul ca acolo este o traditie.Un fotbalist profesionist trebuie sa se respecte pe el si nu sa stea cu votca-n gusa .Negoita da bani ,atat cat poate el asta nu-l face raspunzator de lipsa creierului din capul jucatorilor.Fara Negoita erati langa eterna rivala CSA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.