Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
Echipe la Uruguay - Spania și Capul Verde - Arabia Saudită, duelurile care decid ierarhia din grupa H » Joao Paulo e titular!
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Faza serii în Norvegia - Franța » Gestul „Dictatorului” Mbappe a făcut înconjurul Internetului
0
Franța și Norvegia, meci cu 5 goluri în decisivul pentru primul loc
3
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Ionuț Chirilă stie cel mai bine ce trebuie facut ca sa iei titlul, el avand in palmares cel putin 20 ca antrenor si inca vreo 30 ca jucator.
Real ar mai castiga liga fara Ronaldo,Benzema,Bale?Sau Barcelona fara Messi,Suarez,Iniesta?Dar oare ochiul fin al acestui mare mare antrenor a observat ca mai joaca la Craiova si Bancu,Zlatinski,Martic,Mateiu?:)))Mare antrenor:)))
Ionut Chirila nu impresioneaza decat eventual niste absolventi de spiru la FF din redactia gsp. in rest nu-l angajeaza nimeni sa antreneze nici macar o echipa de bucatari si ospatari.
mai este si bancu mateiu zlati rosi burlacu si gardos-inppreuna cu tiago si cei trei se apropie de o echipa super sunt 10 buni rau
E adevarat, domnule Chirila! Mare antrenor de echipe nationale ce esti! Craiova ar fi fost o echipa mediocra, fara cei trei jucatori, pentru ca ar fi jucat cu 8 jucatori de camp si nu ar fi avut rezultate. Nu inteleg, care este interesul tau sa minimalizezi rezultatele acestei echipe. Dar, cred ca il banuiesc: INVIDIA!!! Cand vei avea rezultate notabile in antrenorat, atunci sa comentezi.
Are dreptate?Deci in echipa doar astia trei sunt fotbalisti?Bancu,Zlatinski,Mateiu...astia nu sunt sau Martic,Burlacu?
Ceea ce spune e adevarat si confirmat, echipa a terminat pe 3. Dar, urmeaza o vara in care se pot corecta prin transferuri inspirate acele lacune aratate pe intreg sezonul. Cel putin 2 portari, un fundas central de valoare, 2 varfuri si neaparat acel vard care marcheaza din jumatate de ocazie, e mare mare nevoie de acel atacant. Sper sa bata palma cu Raul Rusescu cat de curand!
Cine este acest domn si de ce trebuie sa-si dea cu parerea despre o echipa, fie ea si de fotbal? Pizma roade rau.... Iar declaratiile lui au aprins cel mult bucataria Restaurantului Oltenia :))) GSP...GSP chiar asa ati ajuns?
Pt ca ești foarte perspicace... care este limbajul vulgar sau jignitor din aceasta afirmație? ironic, da... Jignitor este faptul ca unul ca tine, moderatorule, a ajuns ziarist...
Foarte ager dl. Ionut Chirila... se vede ca are ochi la jucători... pai, bai guguștiucul, orice echipa din lumea asta, căreia ii scoți cei mai buni trei jucători, devine o echipa de nivel mediu... uite, vezi, d-asta se bat cluburile pe tine sa te angajeze... pt ca ești foarte ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.