Alte știri din fotbal
Fostul mijlocaș de la FCSB a semnat în Liga 2 : „Bine ai revenit!”
0
Cel mai tare transfer la „județ”! Fotbalistul cu gol pentru România, trecut pe la FCSB și Craiova, a semnat cu Viitorul Livezile
0
A venit comunicatul oficial: „Bine ai revenit, Marius Șumudică!”
6
Gigi Becali nu renunță la pista Denis Drăguș: „Rămâne deschis” » Ar avea cel mai mare salariu din Superligă!
2
Știri din fotbal internațional
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Un umil Balon de Aur » S-a întors la club, după un Mondial de excepție, cu un zbor low cost!
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
5
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
A doua cea mai mare Sală Polivalentă din România este aproape de inaugurare
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
MSI? INTEL? Altceva n-a înțeles, metre. În fine, nu contează. :))
Ce zici nene? Vrei posedat? Credeam ca iti plac gastele…
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre tataee… pe vremea ta se exprima hehehe, dar acum se spune…. Sm msi evolust… auzi nene? Ai prins radcoala? De atunci ai padiunea cu gastele? Fetisul ala? Ce le fsceai nene la haste? Hai recunoaste…. Nebunaticule… nene…nene… dormi bre?
***. ***. ***. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai bre, lasa vocabularul, ca mata intelegi. Stranepoata e aia care e fiica ficei ficei tale… ai bre d-aia? Mata stii bine cu dictionarul (chiar daca gresesti -dar e explicabil ca esti batran). Lasa gastele. Mai bine zii cu stranepoata aia… ai, bre?
Nu se spune, se exprimă, ca să fim corecți, tinere debutant. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Good night!
***. ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.