Alte știri din fotbal
Ilie Drăgan a recuzat și al doilea arbitru propus de TAS, pentru procesul cu Răzvan Burleanu
0
Scor de maidan în amicalul Rapid - CS Afumați
0
Noul atacant de 1,5 milioane € din Superliga a lucrat cu Boloni » Antrenorul dezvăluie de ce nu l-a folosit prea des
2
UTA, victorie înainte de plecarea în cantonament
0
Știri din fotbal internațional
Victoria cu Uruguay a făcut victime » Spania pierde doi fotbaliști de atac
0
I-au pus explozibil în mașină! Golgheterul-surpriză a fost șantajat și împușcat de bandele din Amsterdam
0
Starul lui Nagelsmann are idol un rival de la Mondial
0
Campioana „penală” » Președintele federației a aflat că va fi judecat pentru o mare evaziune fiscală
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Duca are nevoie de liniște, sa se duca la calugari...Ori la maici!
Becali n-are nicio stea
Steaua a fost exact cum spui și merita toată gratitudine dar Steaua lui Becali a făcut de ras o istorie încărcată de realizări. FCSB-ul de azi nu este nici măcar o umbra a ce a fost Steaua, ca ne place sau nu.
Daian Sorescu a trecut printr-o lunga peroada de stres care l-a marcat mai mult de cât înțelege. Acum are nevoie de liniște. Dacă ar merge la FCSB ori Farul nu cred ca ar putea sa își revină, chiar dacă stresul de cele doua cluburi nu este de aceeași natura. Poate merge în străinătate, unde poate escela sau poate dispărea de tot din fotbal. E o forma de ori ori cam riscanta, totusi. U Craiova pare singura soluție sa îl refacă psihic dar banii sunt ochii dracului!
Zise prostul forumului!
Esti un agramat functional !!
"Deian" isi da tricoul jos foarte frumos, dar, din pacate pentru voi, cluburile de striptease nu platesc atat de mult. Cand joci la o echipa care de 3 ani lupta la retrogradare in ROMANIA nu ai nicio sansa dea cineva mai mult de cateva sute de mii de euro(in cel mai bun caz).
Ori sunteti naivi ori inca va mai aduce ionescu d-alea de inhalat adanc.
Ai boala doar pe tine, ai ales gresit echipa si acum suferi. Nu-ti vine sa plangi, cand te uiti la clasament? Ori cand iti dai seama ca va ia ala palmaresul peste 5 luni?
Ce a facut acest personaj ca valoarea lui Sorescu sa creasca? Impresarii au prea putine obligati in raport cu cluburile și prea multe drepturi. Cluburile ar trebuii sa poata cere despăgubiri din partea impresarilor și a jucătorilor pentru apariția de astfel de declarații.....gsp.ro publică articolul in sub numele Dinamo, dar este vorba doar de opinia fostului impresar....de ce? Si inca ceva.....Muresan consideră că jocul echipei e bine puna la punct, deși Uhrin a plecat ca jucătorii nu au făcut pregătirea de vara, Boneti și Rednic au acuzat în repetate rânduri că jucătorii vechi nu au conditie fizica , iar cei 11 jucători transferați ulterior nu sunt pregătiți ( 6 jucători aduși de I Muresan), și a fost de acord ca antrenorul Stoican sa plece in SUA. Campionatul se reia în 21 ianuarie, iar Stoican nu a luat contact cu nivelul individual și de grup al echipei....bine, suporterii vor fi vinovati cand il vor alerga pe Mureșan, si nu Mureșan ca nu e serios si profesionist........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.