Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
18
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Pastrati-l...de fiecare data cand intra pe teren marca...si daca nu o sa fie titular ci doar rezerva pastrati-l...decat mansour mai bine rusic
@tirsanott ... buna observatie :)) Vad ca multi din ziaristi incearca sa fie spectaculosi in exprimare ... dar ce iese ...
Da mai sunteti destepti! Tocmai i s-a facut o surpriza si a aflat ca prietena este insarcinata si va naste peste doua-trei zile.Da ce-i prietena asta, mai desteprilor de la GAZETA?Naste de 365 ori pe an? Aveti o exprimare de sa o dai drakiului. Angajati si voi ziaristi nu vanzatori de povesti tampite de talcioc.
sunt convins că dacă va avea evoluţii bune la Poli doi el va fii din nou rechemat la echipa mare. E deştept băiatu ăsta şi îi fuge mintea. Are dreptate când spune că e mai bine la satelit. probabil e foarte încrezător în puterile sale şi îşi dă seama că dacă va marca şi va avea evoluţii bune în două-trei meciuri ale satelitului revenirea la prima echipă e mult mai facilă decât în cazul în care dacă ar fi împrumutat ar fi celpuţin pentru un tur de campionat.
a ajutat foarte mult echipa cand a fost nevoie de el...dak va uitati pe statistici.dar asa e in fotbal..cat esti acolo in prima echipa toti vb de tine iar knd nu esti nimeni nu ii mai intereseaza de tine..nu mai conteaza ce ai facut sau cine esti!
Are suflet baiatu,sa-i dam o sansa.
Avem nevoie de ''Matador''.Trebuie sa-l ajutam sa revina.Sa nu uitam ca a fost cel mai bun partener pt. Bucur.O salut si ai doresc sanatate Petrei.E o femeie deosebita pt. ca il sustine cum stie mai bine pe Rusic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.