Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
3
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
1
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
3
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
5
Știri din fotbal internațional
În 2022 erau eliminați de FCSB, acum au obținut o calificare istorică și au oferit imaginile serii în Liga Campionilor
0
Scene scandaloase în Liga Campionilor » Guendouzi i-a provocat pe fani și a pornit o bătaie ca în filme
0
CALIFICARE în Liga Campionilor pentru Răzvan Marin » Seară istorică a fotbalului norvegian + prima performanță a antrenorului Yaya Toure
2
Jose Mourinho, revenire perfectă pe Bernabeu! » Kylian Mbappe, hat-trick în Real Madrid - Real Sociedad
3
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
"Între intervenţia lui Becali şi cel de-al doilea discurs al lui Reghecampf, cei doi se pare că au vorbit" minciuna marca GSP ,ba latrailor ,cand sa vb astia doi cand Jiji era la digi in direct si cand a incghis Jiji a fost sunat Reghe in 3 secunde ,mincinosii drec!
coloana vertebrala a domnului plm reghe nu exista .......cum era si normal:))))))))) sa mai dus un mit:)))))
Regheblat si-a luat toate masurile asiguratorii,dar nu s-a asteptat la asemenea meci,in care echipa lui a fost noncombat !
Reghe se referea la maimutele din tribune care se luau de el si care il acuzau de blat...
Draga Craitoiule, ar trebui sa-ti dai demisia pentru modul in care scrii. Ori nu te-ai uitat aseara la comentarii si vorbesti din auzite, ori esti mincinos. Reghe, a spus foarte clar "Probabil ca nu voi mai continua din vara". Pentru tine care sti ziarist - probabil nu este sinonim cu sigur 100%, asa cum prezinti tu. In al doilea reand, Reghe nu apucase sa voreasca cu oierul, cand a intervenit la Digi, a fost foarte din scurt si inclusiv Moraru l-a intrebat daca au reusit sa vorbeasca pentru ca "a intrat prea repede". Raspunsul lui Reghe a fost ca n-au vorbit si ca o sa vorbeasca maine (n.a. - astazi). Drept urmare, nu esti decat un ziarist de carton care cauta senzationa
Ce teatru ieftin. Oricat l-as aprecia pe Reghe pentru ceea ce a facut la steaua (echipa care mi-e absolut antipatica), nu pot sa nu-mi amintesc si de alte blaturi facute de el in tandem cu madame prodanca. Face galagie si striga cat e de cinstit, si se face ca pleaca de la steaua, si apoi se vor potoli apele si el numai s-a prefacut ca pleaca, dar nu avea nici o intentie s-o faca. Of, of. Penibil.
Rapid e o ehipa mult mai buna decat rezervele Stelei.
MM ce scrie pe facebuci:"un meci greu,am intalnit o nuca tare!". sa vezi ce meci greu ai azi la tribunal,il iei de manuta pe ala care l lingi in cur,dupa ce l ai scuipat si impatiti celula!!!
Dupa acest blat ordinar, au mai ratat o sansa sa devina o echipa onorabila, respectabila ! Rapid a batut Viitorul in deplasare, desi jucatorii erau neplatiti, iar clubul in insolvcenta...
Spune tot despre trustul de media respectiv, la care au lucrat si lucreaza indivizi precum Banciu, Mironica, Stiucan, etc... si explica de ce am scos din grila de TV toate programele trustului respectiv de aproape 3 ani acum!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.