Alte știri din fotbal
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
1
Basarab Panduru admite că s-a înșelat: „O vedeam retrogradată!”
0
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Știri din fotbal internațional
Novak Djokovic a refuzat comparația cu Messi: „Aș vrea să fiu ca el! La 39 de ani, să joc doar 90 de minute!”
0
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Culisele conflictului de la Manchester City dintre Pep Guardiola și Kyle Walker: „Este o rușine, vreau să renunț!”
0
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
Un accident. Antrenorul “vinovat” ( un dinamovist recunoscut de altfel) a trebuit să plece, ca să nu se mai repete pe viitor “greșeala “…
Paranoicule, daca ai sti citi ai descoperi ca fcsb a pierdut cu Botoșani, iar in retur au avut ocazii de egalare. Dar asa este cand fumezi pătrunjel.
Tu știi ce greu o duc oamenii aia, Bastenitos? Normal ca nu, pool boy extraordinaire. Dar viața nu e numai lounge-ul de la Hotel Negresco din Nisa. Hai, be a good boy.
Uite și tu ce-ai ajuns, Frate Brother. Un vânzător de petice second hand în piața publică. Din Glasgow, Scoția. Se poate mai rău? E-he-he, copile, Africa e o chestie mare. We still love you; mă jur pe pantalonii lu’ Nea Gigi. Hai, scutura-te! Come to your senses!
Privirea copiilor fericiți de rezultat: ...Infinita!! ...Mulțumim Ciubotariu, chiar daca acum ai plătit pentru victoria contra clonei gigiste FcInB!
Ce logica e sa il demiti pe Ciobi si sa aduci un antrenor de carton? Nu numai eu am spus asta dupa meciul cu FCSB, trebuia sa isi vada interesul si sa bage tineri, stie si el ca patronul e mare fcsb-ist si nu accepta ifose.
Tipic Ifimie. Tipic mioritic. Ciobi a gresit in momentul in care nu si-a pus clauza de reziliere mare. Nu ai ce sa antrenezi fără clauză in supermamaliga.
Cine refuza sa lucreze pt Dinamou moka asa ajunge!!!! Exemple sunt multe!!(:(:(:(:(:
Frustrarile tale sunt fara margini!!!!!
Păi cred că de acolo i se trage lui Ciobi, insubordonare. Asta cu pregătirea fizică e de ochii presei :).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.