Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Hai si cu Budescu !...cand te gandesti ca puteau fi la FCSB si Sumi si Alibec si Budescu....inseamna ca Becali are cu capul rau de tot !!!
CFR ar putea fi acea trambulina în cariera lui Alibec prin meciurile europene ce urmează cine știe de unde sare iepurele
A reusit și *** sa se “impună” afara. Atât de tare de după un an nu știu nici turcii cum sa scape de el. Vai de capul nostru…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gura mica gigistule!vezi ca retrogradati sezonul asta
CFR-ul nu se bazeaza nici pe Sumudica, nici pe Alibec, daca fac performanta bine daca nu, pleaca, altii, lumea n-are timp cu ei.
N-are ce sa caute la CFR, nu e profesionist, poate reuseste Sumudica sa-l puna pe picioare dar asta cere efort, energie, Sumudica ar trebui sa se concentreze pe altceva, nu cum sa-l bage din nou in forma pe Alibec.
Se scumpesc ţigările la Cluj ..... Shaorma s-a scumpit déjà.... Bă CFR-reilor, voi faceţi echipa de LC sau restaurant ? Cu Tamaş presedinte puteţi sa luaţi 2 stele Michelin .
ce sa faci cu grasul asta ratat...
Doar afaceri bune face CFR , de cand e Sumudica, si daca joaca si ofensiv le crește si valoarea jucatorilor ! Bafta Sumi...sa faci si jucatori de Nationala !
Erata: ...ca nu ar refuza o noua oferta de la CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.