Comentarii (10)
819602521427859
Stancu Florin  •  02 Decembrie 2016, 08:27
Postat de bvd_magheru pe 02 Decembrie 2016, 07:33

O sa ai de 10 ori mai multi spectatori adica de la 200 la 2000 insa galeria o sa fie cam la fel . Tot 88 .

Mai taie din ele ... max. 900 fcsbisti cu tot cu senilul de ilie năstase !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  02 Decembrie 2016, 07:33

O sa ai de 10 ori mai multi spectatori adica de la 200 la 2000 insa galeria o sa fie cam la fel . Tot 88 .

ortega
ortega  •  01 Decembrie 2016, 23:55

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  01 Decembrie 2016, 23:41

oARE mESSI NU SE PREGĂTEȘTE PENTRU *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

e.moti.on
e.moti.on  •  01 Decembrie 2016, 23:26

la fcsb o sa ai atmosfera de divizia c

marius969
marius969  •  01 Decembrie 2016, 23:17
Postat de gicab pe 01 Decembrie 2016, 22:59

Du te la steaua fara nume

Steaua fara nume? Gresesti, steaua putea fi lejer un "personaj de telenovela", s-a numit CSCA, CCA, STEAUA si acum FCSB....

teodor.muresan
teodor.muresan  •  01 Decembrie 2016, 23:00

Eu urez succes Astrei in toate meciurile ramase in sezonul regulat. Succes Astra.

gicab
gicab  •  01 Decembrie 2016, 22:59

Du te la steaua fara nume

ortega
ortega  •  01 Decembrie 2016, 22:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  01 Decembrie 2016, 22:53

Si tu ai comportament de div B.

Comentează