Alte știri din fotbal
Concluziile lui Raul Rusescu după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul: „U Cluj a pierdut meciul de când au plecat de la hotel”
0
Leii au devorat Superliga! Universitatea Craiova este campioana României după 5-0 cu U Cluj! Titlul revine în Bănie după 35 de ani
104
Imagini EPICE de la petrecerea de titlu a Universității Craiova! Cum a fost fotografiat Mihai Rotaru
0
Previziunea lui Nicușor Bancu s-a adeverit după 12 ani » Cu piciorul franjuri, căpitanul Craiovei scria pe foaie un mesaj din două cuvinte
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
precum campanie ala fcsbistul,zmeu un supermamaliga *** in conference.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salut.
Sa îi apuna cineva domnului alibleg ca prin Europa sunt fundasi care chiar practica un fotbal modern si acolo se vede ce *** expirata este, prin supermamaliga 1 sunt numa gloabe si practicanti si uite asa alibleg isi permite sa fie zmeu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
va schimbati numele in DDC in curand...
cu titlu asta bagati copilu in gura lupului... pe cine critica el? ii convine jocul de la faru pt ca se joaca pe el... si sumudica a jucat pe el la astra... nu zice nimeni sa joace asa si nationala... copilu are parerea lui, o spune si atat..
Cu ratarile lui din mintea ta de gigist, a luat titlul contra *** ului, si o va face din nou. Ciao
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai domnilor,vedeti ca sunteti in eroare,Alibec nu-l critica pe Iordanescu,il critica pe Dan Petrescu ! Daca nu ma credti intrebati-l pe maareele jurnalist Naum, care pedaleaza pe la digisport !
Fotbal modern ,Farul a fost rupta cand a jucat cu belgieni. Voi nu jucati nimic mai Denis. Fara Hagi sau Sumudica joci mediocru. Ar trebui sa raspunzi da sau nu ,mai mult nu sti.
fotbal modern la Farul înseamnă să te arunci în careu că poate dă albitru ceva pomană, curat modernism
Diferența de "fotbal modern" între Națională și Farul, este că în meciul cu Bosnia și Herțegovina, Alibec (lansat de Bancu, de cine altcineva?) "a căzut" în careu dar nu l-a convins pe arbitru. Azi a căzut cu mai mult succes.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.