Alte știri din fotbal
Israelienii au descris FCSB după situația lui Ofri Arad: „Cel mai nebun club din România”
0
Antrenorul dorit de Gigi Becali la FCSB a reacționat: „Pentru oricine înseamnă un lucru bun”
0
Culisele dezastrului care se adâncește la CSA Steaua » Mai au bani de salarii doar până în iunie!
0
Ivan Pesic a explicat ratarea monumentală din meciul cu Farul și a făcut o promisiune îndrăzneață: „Vom fi în Superliga sezonul viitor”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Alexandru Cîmpanu, un nou gol decisiv în China » Victorie în fața fostului jucător de la FCSB
1
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
acum sa vada oieru', ce "mangaiere" va primi de la bunul Dumnezeu...prin uefa...
@Dorin : esti foarte limitat mental mai baiete... cum mai .. asa poate da Becalii bani la orice arbitrii ca si "cadou" ca sa arbitreze "corect" toate adversarele la titlu ale Stelei .. ca pana la urma e un cadou ,nu mita ... doamne ... Trebuia retrogradata Steaua... si Becali exclus din viata sportiva.
desi nu e bine daca Steaua va fi exclusa din liga totusi exista ceva bun in aceasta decizie ... suspendarea berbecului sef pentru doi ani ... poate asha va vinde oierul STEAUA si vom scapa de ciuma asta de om ... poate sa fie exclusa si din liga daca asta inseamna plecarea ciobanului ... ca stelist voi suferi pe jumatate iar pe jumatate voi fi fericit daca va pelca ciobanimea sa
Sa se aplice legea (care spune ca NU AI VOIE sa dai "indemnizatii" materiale la alte echipe indiferent de scopul acestora) asa cum cereau spur+ca+ciunile comuniste in cazul bricheta. steaua retrogradata, steaua afara din CL. steaua mi+ze+ria Romaniei.
bai fratilor steaua nu va fi depunctata la apel si va merge in champions league vreau si eu sa stiu unde a fost mita daca eu merg cu un prieten pe strada cu 1 milion in geanta si ma intalnesc cu cineva se considera ca ii dau banii aia in alte scopuri fratilor becali nu a dat nicio mita, mita inseamna sa dai niste banii unor functionari publice, ce functionar public era dobos, oricum banii aia nu au ajuns la el si ni la u cluj astia sanctioneaza doar intentia nu e fapta penala
Prin actele sale de om nebun clinic!, Gigi Becali a ajuns in cativa ani de zile sa isi bata joc de simbolul Steaua si acum sa retrogradeze echipa in B - cea mai mare rusine din istoria acestui club! Ma intreb oare ce simt Hagi, Paunescu, si toti ceilalti care au semnat ca Becali sa preia Steaua?
WWW.pcgarage.ro/euro-2008/ CONCURS PRONOSTICURI EURO 2008 ! MAI AVETI 2 ZILE
SA MOARA ciioRiiLE DE NECAZ SI TOTI CAINII. timisOARA IN b, CU TOT CU BALENA LOR. mOARTE BOZGORILOR
Becali si-a atins obiectivul de lunga bataie: sa-si faca imagine in fotbal probabil vizind candidatura la presedintie! Ti-a reusit Oita balaie!
O SA ANUNT EU PERSONAL UEFA.D-LOR DE LA FEDERATIE.ASA CA NU INCERCATI SA ASCUNDETI.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.