Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Gol în minutul 41
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Era de asteptat ca Stelei sa-i fie anulat un gol valabil, sa-i fie eliminat cel putin un jucator si cfr sa primeasca 11m, asa se intampla intotdeuna. Coltescu e hotul care a scos 3 goluri valabile din poarta astrei marcate de Steaua.
Mama lui de regulament. S-a aplicat o data si la fecesebe in litera lui si astia au aflat ca exista si pozitia de offside (ofsaid, opsaid, sau cum l-o mai fi stiind fecesebistii) . Ei credeau ca atacantul se poate plimba linistit in spatele aparatorilor, ca pana acuma cam asa marcau golurile... :)))))
Ce regula ma? :)))))
Credibilitatea astuia este stricata ireversibil de cand cu cele 3 goluri anulate Stelei.
Se supara degeaba, regula cu 5% gazdelor, in campionatul nostru se cheama 5%CFR-ului.
Da, este un mare nemernic acest arbitru Coltescu ! Sa nu uitam ce a facut la meciul cu Astra cand Steaua a pierdut cu 3-2 desi marcase 3 goluri perfect regulamentare....inca o data precizez marcase 3 goluri perfect regulamentare !!! Prosti au fost atunci stelistii ca nu au iesit dupa teren...Asa a procedat si aseara cu golul perfect valabil al lui Coman, ca sa nu mai vorbesc de atatea ofsaiduri care s-au dat la atacantii stelisti toate la limita, in astfel de situatii peste tot in lume se lasa jocul liber mergand pe cartea atacului. CFR inca o data a apelat la arbitrii , asa cum a procedat la toate titlurile castigate pana acum ! Ilie Nastase are perfecta dreptate, chiar daca nu convine unora.
BRIGADA CU ANTECEDENTE IMPOTRIVA FCSB,COLTESCU ANULAT 3 GOLURI CU ASTRA,SOVRE 11M CU DINAMO INMIN.97,SEBI GHEORGHE GOL ANULAT CU CFR CLUJ CU CATIVA ANI IN URMA,UITATIVA DE UNDE APLECAT ELIMINAREA LUI ROMMAN,FAULT LA TANASE,COLTESCU SE FACE CA NU VEDE.
bause si ilie o palinca... si o fii fost stricata ...
Păi pe cine să vă mai dea că dacă vă arbitrează corect și nu dă fault la toate simulările penibile ale lui Gunohere sau Tănase , ”trage cu ăilalți” ?! Și așa Deaconu nu mai știe ce să facă , el oricum îi trimite prin rotație pe Avram, Feșnic, Hațegan, Chivulete , Cojocaru, Bârsan, Găman... la meciurile fcsb iar cei liberi au ”grijă” de adversarele incomode ! În Liga I mai sunt doar vreo 2- 3 arbitri intangibili ! Pentru cultura ta ...nu mai merge cum mergea cu ”revocările” !
Nastase a fost prea bland... Eu nu inteleg ce fac mm, argaseala la acest club, de ce nu fac demersuri pentru ca astfel de brigazi de "arbitri" sa fie revocati ! Inseamna ca accepti sa fi pe ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.