Știri din fotbal internațional
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » Încă un ȘOC: GOL superb în poarta lui Martinez
0
Mohamed Salah, în lacrimi după Australia - Egipt: „Trebuia să o fac”
0
Decizia privind ora de start la Mexic - Anglia, din optimile Campionatului Mondial
0
Lionel Messi, definitiv în ISTORIE după ce a marcat în Argentina - Capul Verde
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e ca sa-l suspende și pe Cirjan, comisiile lui Justin Ștefan-nepotul lui Argaseala?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aaa, asa da. Ai dreptate ...
Mama lui de casual combinat cu spiritul balcanic :))Acuma recunoaste,ai si trening adidas.Scz, "adibas" :))
Imi place ca astia care zic "e normal sa le spuna asa" - daca vad persoane afro-americane, sau asiatice strigate sau referite dupa altceva decat cetatenia lor, imediat "uuu rasism!" Cetatenia astora e Roma, sau romma nush exact, dar in nici un caz nu scrie ca in scandarile alora. Rasismul e la moda doar cand da bine :))) In rest, multa sanatate clubului Dinamo si sportivilor sai. Evident ca strigi, ca dup-aia te injura pe tine daca nu strigi, se gasesc oameni simpli in orice galerie.
De ce s-a jucat pe Arc și nu la Sibiu? Hermannstadt a terminat mai jos decât Dinamo în sezonul trecut.
Asa este. Din motivul asta am postat ce am postat. Denumirea acesti etnii tribale este foarte veche si este unanim consacrata in istorie, a afirma ca ursul e lup contravine realitatii, inseamna incitare, fantasmagorie, plasmuire, inselaciune, sau chiar escrocherie. E ca si cum ai pretinde ca Fc FCSB e Steaua, nah..)) Concluzie finala : scandarea cu pricina este orice altceva decat rasism, ramane in discutie asocierea celor de la Rapid cu etnia in cauza (sincer, exista hindusi intre simpatizantii ORICARUI club din futbolul romanesc, inclusiv la Dinamo), si ramane in discutie moralitatea, utilitatea, si eficienta intentiei de a intervieva oral pe fanii echipei din prelungirea Giulesti..)) Auguri, dixit all und mii der bomben, amigos !! Kalispera.
Vedeti ca a injurat si Karamoko, la el cum facem!? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.