Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Nu e unul mai jos, ghicește-l tu singur .
te referi la moderatori asa e care sterg comentariile pe aici !
Ai răbdare ! :))
aha ,depinde la cine te referi ca sunt foarte multi prosti aici !
crede-ma pe cuvant ca nu l-am provocat,ce nu imi pot exprima orice parere aici ?? sau oriunde,nu suntem intr-o tara libera? el prefera sa se bage in seama cu multe persoane aiurea dar il dovedesc eu ! Nu are sanse cu mine copilasu ala !
Mai mult !
tu din cate am vazut stai in germania si la cate commenturi ai ,cred ca ai 2 ani pe aici !
citesc situ de cand a aparut ,am mai avut un cont demult dar pe forum am vreo 3 saptamani !
are sindromul down, tourette si sufera se schizofrenie acuta, azi e la new york, maine pe magheru`, poimaine in londra...o sa-ti ia ceva timp sa te obisnuiesti cu el:))
AM INTELES SA TRAITI ! E BINE DE STIUT ! CE SE CLONEAZA OMU A ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.