Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
După 44 de ani, a căzut cel mai bizar record din istoria Campionatului Mondial!
0
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
FIFA încasează sume uriașe din cartonașele de la Mondial! Un fundaș marocan a devenit „cel mai scump” jucător al turneului
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Buna ziua tuturor:) DJ, o sa-ti propun o ipoteza de lucru. Te-ai gandit ca s-ar putea sa fie cineva care nu suporta khazarii, adora sa te necajeasca, detesta muzica pe care o asculti si a jucat in tinerete tenis la Dinamo? Si este fan Yes:))
Statistici, statistici si iar statistici...! Noi asteptam un meci spectaculos fiindca nimeni nu ami are de pierdut nimic.
"Petrolul s-a născut la București în anul 1924, mai precis la finalul acelui an, atunci când forțate de considerente financiare cluburile ROMCOMIT și Triumf au fuzionat semnând astfel actul de naștere al uneia dintre cele mai puternice echipe bucureștene din perioada interbelică, JUVENTUS"....
Ala nu-i dinamovist, tocmai s-a dat mai devreme de gol pe acest articol. Auzi, Steaua a fost facuta in laboratoarele lui Stalin si de NKVD. Cum ar putea un dinamovist sa spuna acest lucru in conditiile in care NKVD era politia secreta in URSS? ___________________________________________________________________________________________________ Iar coincidentele sunt mult prea mari. Dispare userul "the_cezar" si apare unul, tot din Targu Mures dar dinamovist "Alpha_Dog". Dupa ce este banat "Alpha_dog" prin decembrie, reapare "the_cezar" pentru cateva zile, apoi dispare din nou. Ghici ce cont nou isi face aparitia pe GSP? "Watchman89"!
DJ, nu te supara. Tu nu ai vazut ca dinamovistii in general, cantaresc cu masuri diferite? Ei cand jignesc Steaua si stelistii spun ca glumesc iar cand stelistii sunt ironici cu ei sar ca arsi. De ce te mira asta? Asa sunt ei. Au impresia ca ei pot sa jigneasca si sa intarate dar daca le platesti cu aceeasi moneda, nu le convine. Niste ipocriti sinistri...mai ales watchman ala!
Da-l in püla mea! Auzi cat tupeu pe el si tot el face pe moralistul. Lui nu-i place sa fie jignit, ceea ce este normal, dar el ma jigneste pe mine si intr-un final tot eu sunt cel needucat.
Deci are mama de sex masculin? Probabil asta este motivul pentru care este mereu suparat si pus pe scandal acest user!!!
Derbi? Cu Petrolul? :))))))))))))))))))))))))))))))))))
mult stimatule domn, tot un m1l0g ramai ;)...la mai multe studii pe excavator iti doresc.
Stimate domn,faptul ca am sau nu studii, este o necunoscuta pentru dumneavoastra.Faptul ca nu stiu sa scriu , sau doar ma prefac pentru amuzament, este de asemenea o necunoscuta.Avem, iata,doua necunoscute , pe care inteligenta dumneavoastra discreta trebuie sa le proceseze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.