Postat de george207 pe 21 Noiembrie 2011, 20:07

si-o gasit pisholcosu asta sa comenteze!! dupaia se mira lumea de ce batem jucatorii si copii din galerie..uite de asta! suntem provocati!

ma :) mai prost ca tine nu exista ! si cu asta am spus tot :) bate-o pe ma-ta !

transilvano  •  22 Noiembrie 2011, 20:41

Respect CAPITANU CADU ! forzzza CFR CLUJ-NAPOCA - echipa fanion a Clujului si mandria Transilvaniei !

daca s-a infratit u cu dinamo atunci 92 de ani ai lui u = zero

voicu_p
voicu_p  •  22 Noiembrie 2011, 08:51
Postat de manolo_mandoca pe 21 Noiembrie 2011, 18:01

a doua repriza pina la ''cadoul'' de 3-1 v-am dominat clar si am avut 2-3 ocazii,daca egalam era alt meci!vezi ti tu de echipa ta si nu mai face aprecieri despre altii gunoiule!rebut de portugalia....parca ai vreo 2 cupe mondiale si 3 liga campionilor castigate asa vorbesti!si nu uita ca ati jucat acasa,mai e si returul....haide ''U''!!!

asa este iar acolo ,la pdl arena va terminam

voicu_p
voicu_p  •  22 Noiembrie 2011, 08:49
Postat de kanye pe 21 Noiembrie 2011, 22:08

Vad ca toti o injurati pe U Cluj,ia haideti fratilor la un meci cu U,sa vedeti voi ce "slabi" sunt.Isi incurajeaza echipa 93 de minute,si dupa meci,o sa va tina minte si pe voi ;).DINAMO si cu "U",baga Gruia in DOLIU!!!

afara cu pdl si dinamo din cluj, atunci dinamo 2 se va numi din nou U, cu majuscula

bamse1901
bamse1901  •  22 Noiembrie 2011, 03:06

cadu e invidios ca nu joaca la u

alpin
alpin  •  21 Noiembrie 2011, 22:51

Probabil ca la pauza erai beat manga si ai privit partea televizorului unde se baga antena! Se mai intampla cand bei posirca din comert.