creeperno290  •  27 Ianuarie 2021, 22:42

Continuam seria de victorii de acasa cu gaz metan.

redbuldog
redbuldog  •  27 Ianuarie 2021, 16:37
Postat de gazistu pe 27 Ianuarie 2021, 13:24

PE O CEATA IN CARE DEABIA SE VEDEA MINGEA.... au egalat dupa ce au trecut minutele acordate in prelungiri... arbitrul a lasat faza pana ne-au egalat!!!

Dah,cauta pe YouTube,sa vezi ca era min.2,57 sec.iar 3 min.fusesera acordate pt.prelungiri..

redbuldog
redbuldog  •  27 Ianuarie 2021, 16:34

Zhau brrre..probabil din cauza cetii,n-ai vazut ceasul dar nici executia lui Salamao din 18 m,eu am fost la acel meci,dar ca sa se convinga lumea accesati aici,sa vedem cine minte...https://www.google.com/search?q=Dinamo-Gaz+Metan+scor+1-1&oq=Dinamo-Gaz+Metan+scor+1-1&aqs=chrome..69i57j33i10i160l3.24228j1j7&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#sie=m;/g/11f6y3cmpc;2;/m/059m2r;dt;fp;1;;