Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
7
Știri din fotbal internațional
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
8
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
24 februarie 2016 este inainte de inceperea competitiei iulie 2016. Ai priceput?
Fals si uz de fals.Aia e facuta la șto repede acum 2 luni!Altfel nu mai exista ce exista.Nu se mai mergea la TAS!
Daca exista circulara,se mai analizeaza cazul.De ce o fi trimis-o pe 24.02. si nu inainte de inceperea competitiei(iulie 2016)?
Ai dat un raspuns pe masura IQ tau, mai flacau! nu ma mira ca FSN e unde e, vad ca sunteti *** *** pana la ultimul supporter!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ba ai wi fi acasa ! Tii se "updateaza" " app-ul" cu google map pe motorola automat ! Doar click ?
haoileo, taci ca esti penibil! vorbesti de patronii altor echipe cand ala al echipei tale e un ocnas? un puscarias condamnat care si-a dat la cret cu alti briganti ca si el? cat puteti ma fsn-istii sa fiti de penibili? vreti titlu cu puncte ca in play-off dar cu rezultate ca in sezonul regular!? adica ceva de genu` "o cafea cu cafea ca de la tine si cu zahar ca de la mine"! deja TAS si-a dat seama cu ce argasiti mincinosi sta de vorba! ar trebui sa va retrogradeze in liga a 4a ma fsn-istilor, ca de acolo incep echipele noi, nu direct din liga 1 ! nu steaua 3 etape, fsn 10 si *** de la vale 12!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne, mare ti-e gradina ! Nu e nici moral nici regulamentar sa castige fcsb, dupa cerseala specifica (vezi bricheta) . Pai ce vreti , punctele din play off si rezultatele din sezonul regulat, plus play off ? Per total Viitorul are 2 puncte in plus, in play off Viitorul are avantajul meciurilor directe ! Simplu , ca sa priceapa toate *** ... Rusinos !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toate echipele au acceptat ROAF-ul, adica sa li se injumatateasca punctele dupa prima faza a campionatului national, dar nicaieri in ROAF nu este prevazut ca la sfarsitul campionatului, respectiv dupa a doua a faza a lui, la egalitate de puncte intre doua echipe, departajarea sa se faca dupa rezultatele directe dintre ele numai dintr-una dintre fazele competitiei. Ti se pare normal, etic si sportiv ca daca doua echipe disputa 4 meciuri intre ele intr-un sezon competitional, la finele caruia se desemneaza O CAMPIOANA NATIONALA ( nu campioana pe faza, de etapa) sa se ia in considerare numai doua meciuri, indiferent de faza la care se raporteaza? Daca da, nu mai avem ce discuta!....
:))))))))))))))))))))))) Asa am auzit si eu, aia de la TAS sunt cu ....PSD !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.