Alte știri din fotbal
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Știri din fotbal internațional
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
La nivel de galaxie
Nu are nici un( forma corecta SIC!) drept EAD RO sa impuna o data limita de reincepere a campionatului! Decizia apartine doar autoritatilor! Vrem sa vedem si noi contractul dinre LPF si EAD RO! De ce este tinut ascuns fara ca vreun club sa aiba o copie dupa acest contract?! Ce au de ascuns domnii astia dubiosi care isi dau tot felul de aere pe la tv si prin ziare?! Postati contractul pe site le LPF daca e totul legal!
Vezi bai randoom de ce i-au scăzut veniturile lui Badea, in ciuda faptului ca face rating, ba chiar poate mai mult decât înainte!? A spus-o chiar el, inclusiv ca le are diminuate sigur pana la finele anului, după aia mai văd. Așa și ție, deși îți schimbi nickul zilnic, ieri destroyer, înainte vansoitan, clevermachine, cronwprinz și alte tâmpenii aia care plăteau cei 2000 de euro cu care te laudai vor plăti mai puțin, pt ca la rândul lor încasări reduse, sau pt ca pur și simplu așa vrea mușchiul lor, gen ne-a jjijji, munca făcută de tine nefiind chiar cercetare in nanotehnologie sau astrofizica, ci ceva ce pana și LașLaș poate face cu succes la sfert de preț. :-)))) PS: pana la urma ce însemna vansoitan!? Nu are rost sa mai negi ca ăla era nickul tău, ti-am dat ieri mesajele care nu lasă loc de îndoiala (nu doar cu VitanBarzesti), duhoarea era cea cu care ne-ai obișnuit :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.